Pierwszy zwiastun Predators! 3

Zgodnie z zapowiedzią pojawił się pierwszy zwiastun filmu Predators w reżyserii Nimroda Antala.

Predators

Czy klimat oddany w zwiastunie będzie również i w filmie? Czy będzie w końcu udany sequel serii o największych łowcach w historii kina? Zapraszamy do oglądania i komentowania!

Film jest swoistą ciekawostką wśród innych superprodukcji, które będą emitowane w kinach tego lata. Otóż Robert Rodriguez wypowiedział się razem z Antalem, że praktycznie nie używają green screena, stawiając na realizm, scenografię, kostiumy etc. Oczywiście dodał również, że film nie będzie w 3D, ponieważ nie pasuje to do klimatu.

Głównym założeniem jest ściągniecie grupy żołnierzy przez plemię Predatorów na planetę podobną do Ziemi. Tam mają na nich polować i polepszać swoje umiejętności. Mamy spotkać wielu nowych Predatorów stworzonych przez Grega Nicotero, osobę, która pracowała przy pierwszej części. Będzie kilka plemion różniących się od siebie wyglądem i techniką polowania np. jeden używa bestii do wypłoszenia ofiary, a inny nie używa technologicznych zabawek. Dużo nowinek, które urozmaicą film. Co ciekawe, na pewno też zobaczymy Predatora z jedynki. Na ostatni pokaz zwiastuna twórcy nawet zabrali ze sobą "głowę" postaci, aby zaprezentować ją dziennikarzom.

Royce, najemnik, który dowodzi elitarną grupą wojowników, zaczyna zdawać sobie sprawę, że zostali zebrani na obcej planecie, by być ofiarami. Pomijając jednego lekarza, wszyscy są zimnokrwistymi najemnikami, członkami Yakuzy czy skazańcami. Systematycznie są zabijani przez bezwzględnych Predatorów i ich nowej rasy zwierzęta.

Premiera w kinach filmu Predators nastąpi 7 lipca.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 16

Virgojavier

Według scenariusza, który patrząc na trailer jest prawdziwy i będą tylko zmiany kosmetyczne, giną w następującej kolejności:
- meksykanin z uzi
- czarnuch:P
- rosjanin
- Nolan (Fish…) – koleś który na planecie jest od baaaaaaaaaardzo dawna
- więzień
- yakuza
- lekarz (który notabane jest chyba największym psycholem z całej tej paczki)
Przeżywa Royce (Brody) i Laska.
Co do predziów, to nie wiem o jakich plemionach pisze autor newsa. Predziów będzie 3 (jeden z psami, drugi z latającym bionicznym Jastrzębiem:P i ostatni normalny:P) plus czwarty przypięty do totemu.

Quagmire

A ja stawiam na postać Tophera Grace’a, to byłoby ciekawe, bo na początku to on jako lekarz będzie chyba najmniej przystosowany do sytuacji.

Flames23

I jak się skończyło to chyba wiesz !? wielkim AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! :) bez strugania mistrza w posługiwaniu się nie wiadomo jaką bronią. Nic nie zobaczyłeś mogłeś się jedynie domyślić jak Billy ginie.
Nie chcę nic mówić, ale coś mi się wydaje że z całej tej paczki przeżyje tylko ta panienka lub wszyscy polegną.

Quagmire

Ciekawe czy dużo pozmieniali względem scenariusza Rodrigueza który krąży po sieci. W końcu pochodzi on jeszcze z lat 90-tych. Wolę go nie czytać aby nie popsuć sobie filmu.
A kto powiedział, że Ci przestępcy dadzą radę, że będą mieli łatwo, że w ogóle przeżyją?

Virgojavier

Dla Twojej informacji, rasa Predatorów posiada swój kodeks….
Japończyk stanał przed Predziem i zaproponował pojedynek na "gołe klaty", podobnie jak Billy w jedynce, mano a mano, bez żadnych działek, włóczni i siatek.
SPOJLER! Walka będzie krótka, Japończyk zakończy ją harakiry zabijając przy tym Predzia.

Proszę czekać…