Pierwszy zwiastun Predators!

Predators

Zgodnie z zapowiedzią pojawił się pierwszy zwiastun filmu Predators w reżyserii Nimroda Antala.

Czy klimat oddany w zwiastunie będzie również i w filmie? Czy będzie w końcu udany sequel serii o największych łowcach w historii kina? Zapraszamy do oglądania i komentowania!

Film jest swoistą ciekawostką wśród innych superprodukcji, które będą emitowane w kinach tego lata. Otóż Robert Rodriguez wypowiedział się razem z Antalem, że praktycznie nie używają green screena, stawiając na realizm, scenografię, kostiumy etc. Oczywiście dodał również, że film nie będzie w 3D, ponieważ nie pasuje to do klimatu.

Głównym założeniem jest ściągniecie grupy żołnierzy przez plemię Predatorów na planetę podobną do Ziemi. Tam mają na nich polować i polepszać swoje umiejętności. Mamy spotkać wielu nowych Predatorów stworzonych przez Grega Nicotero, osobę, która pracowała przy pierwszej części. Będzie kilka plemion różniących się od siebie wyglądem i techniką polowania np. jeden używa bestii do wypłoszenia ofiary, a inny nie używa technologicznych zabawek. Dużo nowinek, które urozmaicą film. Co ciekawe, na pewno też zobaczymy Predatora z jedynki. Na ostatni pokaz zwiastuna twórcy nawet zabrali ze sobą "głowę" postaci, aby zaprezentować ją dziennikarzom.

Royce, najemnik, który dowodzi elitarną grupą wojowników, zaczyna zdawać sobie sprawę, że zostali zebrani na obcej planecie, by być ofiarami. Pomijając jednego lekarza, wszyscy są zimnokrwistymi najemnikami, członkami Yakuzy czy skazańcami. Systematycznie są zabijani przez bezwzględnych Predatorów i ich nowej rasy zwierzęta.

Premiera w kinach filmu Predators nastąpi 7 lipca.