Trylogia Starcia Tytanów? 1

W ostatnim wywiadzie Louis Leterrier, reżyser Starcia Tytanów, opowiadał o remake’u klasycznego filmu fantasy z lat 80.

Louis Leterrier

Otóż, studio Warner Bros. oferując mu posadę, zażądało od niego przygotowania historii na trylogię i tak też zrobił. Według niego, remake tylko otworzył im drzwi do greckiej mitologii i w kolejnych częściach mogą opowiedzieć ciekawe przygody bohaterów.

Nie chciał zdradzić szczegółów. Wiadomo jednak to, że aby do tej trylogii doszło, Starcie Tytanów musi być hitem finansowym.

Premiera w Polsce 9 kwietnia.

A co Wy o tym myślicie?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

no ja czekam na film z niecierpliwoscią a do trylogii sie przyzwyczailem, bo widze ze ta moda trwa – jak sie jeden film uda, to od razu sie mówi o dwoch nastepnych ;) na szczescie jeszcze tylko parę dni …

Kothbiro

Finansowym hitem zakładam, że będzie. Chociażby ze względu na 3D i "tego aktora z Avatara" (i kilku innych, też niezłych).
Czy warto kręcić sequel przekonamy się dopiero po seansie pierwszej części. Ja osobiście odczuwam niedosyt filmów traktujących o mitologii greckiej w sposób względnie tejże mitologii wierny jeśli więc ’Starcie Tytanów" okaże się obrazem interesującym i nie budującym zbyt wielu niezwiązanych z oryginalnymi mitami historii to z chęcią zobaczę kolejną cześć. Plus – Worthingtona nigdy za wiele.

Proszę czekać…