"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Koniec agenta Bauera 0

Mamy złą wiadomość dla wszystkim fanów i sympatyków agenta Jacka Bauera. Otóż stacja Fox zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami zakończyć pracę nad serialem Przez 24 godziny. Oznacza to, iż aktualnie emitowany w stanach ósmy sezon serialu będzie ostatnim. 24 maja amerykanie zobaczą finałowy 2 godzinny epizod.

Kadr z serialu Przez 24 godziny (2001 - 2010)

Jako główny powód zaprzestania produkcji serialu podaje się spadek oglądalności serialu, który powoli stał się niedochodowy. Projekt ten jest, bowiem wymaga dużych nakładów finansowych na każdy epizod, co powoduje, iż by generować zyski potrzebuje sporej widowni. Ta jednak w ostatnich latach nie dopisywała.

Serial Przez 24 godziny zadebiutował na ekranach telewizorów w 2001 roku. Jego głównym bohaterem jest agent Jack Bauer (Kiefer Sutherland), który jest zmuszony uratować świat przed złymi przestępcami (terrorystami itd.). Akcja każdego sezonu dzieje się w czasie rzeczywistym i przedstawia jedną dobę z życia agenta.

Przez 24 godziny to jeden z najlepszych projektów telewizyjnych ostatnich lat. Zdobył w sumie 68 nagród Emmy, w tym uznano go za najlepszy serial dramatyczny w 2006 roku. Serial otrzymał także 10 nominacji do Złotych Globów. W 2002 roku Złotego Globa otrzymał Kiefer Sutherland, w 2004 z kolei cały serial uznano za najlepszy.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

drfalck

A najlepsze jest to że w finale PB nie widać jak MS ginie więc się wcale nie zdziwnie jak go przywróca do życia za rok lub dwa w Special Final Episode albo podobnym gó_nie. Patrząc na to jak wstawili jego matkę,Sarę i agenta fbi chyba Paula to można się spodziewać wszystkiego.

Michal_Dajer

O ile w przypadku Lostów się nie zgodzę bo według mnie wciąż trzyma poziom (ma czasem gorsze i lepsze chwile) to faktycznie Prison Break powinien skończyć się po pierwszym lub drugim sezonie. Ten serial to dopiero przykład jak z czegoś świetnego można zrobić prawdziwy gniot.

drfalck

Wszystko co dobre…lepiej żeby się skończyło niż spadło na psy.
NA przestrzeni lat to chyba oczywiście według mnie tylko House i Desperate Housewives no i mój ulubiony Dexter / chociaż to dopiero niemowlak przy nich bo ma 4 sezon/trzyma poziom. Lost czy Prison Break podupadło strasznie.

Proszę czekać…