"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Poznaj obsadę Kac Vegas 2 2

Studio Warner Bros oraz reżyser Todd Phillips zdradzili nieco więcej szczegółów dotyczących filmu Kac Vegas 2. Wiemy na pewno, iż w obsadzie sequela pojawią się: Bradley Cooper, Ed Helms i Zach Galifianakis. Wiemy również, iż premierę filmu zapowiedziano na 2011 rok. Pojawiła się zaś na razie jeszcze nieoficjalna informacja, iż cała akcja dziać się będzie tym razem w Tajlandii.

Kadr z filmu Kac Vegas (2009)

Niestety zarówno studio jak i reżyser nie chcą zdradzać szczegółów fabuły sequela. Wiemy, iż ponownie w rolach głównych spotka się trójka przyjaciół, która przeżyje niesamowitą przygodę. Problem w tym, iż nie udało się ustalić, czego przygoda będzie dotyczyła, czy znów będzie miała miejsce podczas alkoholowej zabawy. Nie wiemy właściwie gdzie akcja sequela będzie się toczyć.

Trójka aktorów: Cooper, Helms i Galifianakis zarobią na sequelu po 5 mln $. Reżyser Todd Phillips ma zarobić z kolei, za sequel 10 mln $, pod warunkiem, że przychód filmu będzie wynosił, co najmniej 150% budżetu.

Przypomnijmy, iż komedia Kac Vegas była jednym z zaskoczeń filmowych ubiegłego roku. Obraz był szóstym najbardziej dochodowym przebojem w Stanach (zarabiając 277,3 mln $). Łączne wpływy z wyświetlania w kinach na całym świecie wyniosły blisko 467,3 mln $.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Marcin 2010-06-17

Oby nie zawiedli z drugą częścią bo do pierwszej mam wielki sentyment. Czekam również z niecierpliwością..

drfalck 2010-04-02

Zgadzam się…Tyson i Tygrys rozwaliły mnie totalnie

Karol Komański 2010-03-31

I can feel it coming in the air tonight, Oh Lord!!!!!!

Grzegorz Borowiecki 2010-03-31

no będę czekał z niecierpliwością, bo jedynka była chyba najlepszą komedią jaką widziałęm

Proszę czekać…