Poznaj obsadę Kac Vegas 2

Kadr z filmu Kac Vegas (2009)

Studio Warner Bros oraz reżyser Todd Phillips zdradzili nieco więcej szczegółów dotyczących filmu Kac Vegas 2. Wiemy na pewno, iż w obsadzie sequela pojawią się: Bradley Cooper, Ed Helms i Zach Galifianakis. Wiemy również, iż premierę filmu zapowiedziano na 2011 rok. Pojawiła się zaś na razie jeszcze nieoficjalna informacja, iż cała akcja dziać się będzie tym razem w Tajlandii.

Niestety zarówno studio jak i reżyser nie chcą zdradzać szczegółów fabuły sequela. Wiemy, iż ponownie w rolach głównych spotka się trójka przyjaciół, która przeżyje niesamowitą przygodę. Problem w tym, iż nie udało się ustalić, czego przygoda będzie dotyczyła, czy znów będzie miała miejsce podczas alkoholowej zabawy. Nie wiemy właściwie gdzie akcja sequela będzie się toczyć.

Trójka aktorów: Cooper, Helms i Galifianakis zarobią na sequelu po 5 mln $. Reżyser Todd Phillips ma zarobić z kolei, za sequel 10 mln $, pod warunkiem, że przychód filmu będzie wynosił, co najmniej 150% budżetu.

Przypomnijmy, iż komedia Kac Vegas była jednym z zaskoczeń filmowych ubiegłego roku. Obraz był szóstym najbardziej dochodowym przebojem w Stanach (zarabiając 277,3 mln $). Łączne wpływy z wyświetlania w kinach na całym świecie wyniosły blisko 467,3 mln $.

Źrodło: www.slashfilm.com


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux