Remake Szeregowca Benjamina 0

Niedawno informowaliśmy, że producenci robią remake Damy za burtą z Jennifer Lopez w roli głównej, a dziś pojawiła wiadomość, że jeden z największych hitów Goldie Hawn, Szeregowiec Benjamin również dostanie nową wersję.

Anna Faris

Amy Talkington negocjuje napisanie scenariusza, a Mark Gordon produkuje. Główną rolę zagrałaby Anna Faris.

Szeregowiec Benjamin był jednym z najbardziej kasowych filmów 1980 roku i z Goldie Hawn uczynił gwiazdę. Zdobył również trzy nominacje do Oscara – dla Hawn, aktorki drugoplanowej, Eileen Brennan i za scenariusz oryginalny.

Nowa wersja będzie oczywiście uwspółcześniona, a dzisiejsze wojny będą tłem. Studio nie chce nabijać się z mężczyzn i kobiet w wojsku czy politycznych spraw, raczej skupić się na komedii o osobie, która jest w środowisku zupełnie do niej nie pasującym.

Tracąc kolejnego męża Judy Benjamin całkowicie się załamuje. Nie wiedząc co ze sobą począć, ulega namowom pewnego członka komisji rekrutacyjnej i wstępuje do wojska. Szybko jednak okazuje się, że perspektywy, które przed nią roztoczono to tylko mrzonki. Teraz trzeba stawić czoło prawdziwym torturom, zwanym treningiem podstawowym.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…