Remake Szeregowca Benjamina

Anna Faris

Niedawno informowaliśmy, że producenci robią remake Damy za burtą z Jennifer Lopez w roli głównej, a dziś pojawiła wiadomość, że jeden z największych hitów Goldie Hawn, Szeregowiec Benjamin również dostanie nową wersję.

Amy Talkington negocjuje napisanie scenariusza, a Mark Gordon produkuje. Główną rolę zagrałaby Anna Faris.

Szeregowiec Benjamin był jednym z najbardziej kasowych filmów 1980 roku i z Goldie Hawn uczynił gwiazdę. Zdobył również trzy nominacje do Oscara – dla Hawn, aktorki drugoplanowej, Eileen Brennan i za scenariusz oryginalny.

Nowa wersja będzie oczywiście uwspółcześniona, a dzisiejsze wojny będą tłem. Studio nie chce nabijać się z mężczyzn i kobiet w wojsku czy politycznych spraw, raczej skupić się na komedii o osobie, która jest w środowisku zupełnie do niej nie pasującym.

Tracąc kolejnego męża Judy Benjamin całkowicie się załamuje. Nie wiedząc co ze sobą począć, ulega namowom pewnego członka komisji rekrutacyjnej i wstępuje do wojska. Szybko jednak okazuje się, że perspektywy, które przed nią roztoczono to tylko mrzonki. Teraz trzeba stawić czoło prawdziwym torturom, zwanym treningiem podstawowym.