"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Słoneczny patrol w kinach 0

Brian Gatewood oraz Alessandro Tanaka podpisali wczoraj kontrakt na napisanie skryptu do pełnometrażowej wersji słynnego serialu lat 90-tych pt. Słoneczny patrol. Będzie to kolejna już próba przeniesienia tego popularnego tytułu do kin. Dotychczas żadna z nich się nie powiodła. Studio Paramount Pictures chcę, aby film na podstawie serialu pojawił się w kinach latem 2011 roku.

Gwiazdy serialu Słoneczny patrol (1989- 2001)

Przypomnijmy, iż o realizacji pełnometrażowej wersji serialu mówi się właściwie od 2004 roku. Nigdy jednak projekt nie wyszedł poza fazę planowania. Początkowo w 2004 roku napisanie scenariusza zlecono Jay'owi Scherickowi oraz Davidowi Ronnowi. Nie uzyskał on jednak akceptacji studia ze względu na zbytnie skupienie się na "akcji". Producenci chcieli, bowiem, aby był on nieco bardziej komediowy.

Czy teraz się uda? Zobaczymy, choć nierealna wydaje się nam data premiery w 2011 roku. Prognozujemy, iż najwcześniej pojawi się w kinach rok później. I to o ile scenariusz tym razem szybko spodoba się producentom z Paramount.

Serial Słoneczny patrol opowiadał o grupie ratowników pracujących na jednej z plaż Los Angeles. Był najpopularniejszą produkcją telewizyjną w latach 90-tych. Oglądali go widzowie w blisko 142 krajach świata. Wypromował on modę na zatrudnianie króliczków Playboya (Carmen Electra, Pamela Anderson). Był również przepustką do sławy dla Davida Hasselhoffa. Nakręcono 11 sezonów Słonecznego tytułu. Odbywało się to w latach 1989 – 2001.

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…