Zwiastun The Expendables!!! 6

Film akcji nasycony największą ilość gwiazd-twardzieli w historii kina opowiada o grupie najemników zatrudnionych do obalenia dyktatora w kraju w Ameryce Południowej. Gdy misja rozpoczyna się, zdają sobie sprawę, że nie jest wszystko tak, jak im się wydawało. Zostali uwikłani w niebezpieczną sieć oszustwo i zdrady. Muszą stawić czoło wrogom, ochronić niewinnych i przeżyć…

The Expendables

W obsadzie są: Sylvester Stallone, Jet Li, Jason Statham, Robert Knepper, Dolph Lundgren, Terry Crews, Sir Ben Kingsley, Mickey Rourke, Eric Roberts, Danny Trejo, Randy Couture, Charisma Carpenter, Steve “Stonecold” Austin, Giselle Itie, bracia Nogueira, Lyoto Carvalho Mahida, David Zayas, Gary Daniels oraz w epizodycznej roli Arnold Schwarzenegger i Bruce Willis!

Na ten zwiastun czekali wszyscy fani kina akcji. Czy spełnia oczekiwania? Czy zapowiada nam to, czego od dawna w kinie akcji nie było? Zapraszam do oglądania i komentowania!

Premiera The Expendables w Polsce już 20 sierpnia!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 16

Quagmire

Bo trailer najbardziej ruszy tych którzy wychowali się na VHS-ach z Sylwestrem czy Dolphem, lub przynajmniej choć trochę pamiętają czasy gdy królowały te proste mordobicia. Ledwo łapię się do tej drugiej grupy, ale zwiastun mi się podoba.

JohnnyDepp

podniecacie się byle jakim trailerem ,co wy pozery jestescie klakiery ?? trailer jest gniotem klasy Z i basta

Maciek_Przybyszewski

Pierwszy prawdziwy zwiastun. Szkoda, że tak mało Li ;), ale mój ulubieniec Statham jest ;). A taj na poważnie. Zgadzam się z większością przedmówców, choć mam nadzieję, że trailer nie jest lepszy od samego filmu. Czekam z niecierpliwością.

kuba_wajda

już sama obsada pierwszego/drugiego planu, zdaje się być przemyślanym hołdem wobec naprawdę wielkich ikon kina akcji. bardzo dobry ruch ze strony twórców. czekam z niecierpliwością.
@JohnnyDepp
tak tak, jesteś wyjątkowy, speszial, ałtsajder… i dobrze, że się tak znasz na trailerach.
chicks say 'wow' ;)

tomasso79

"Tępemu" piszemy przez "ę" inteligencie JohnnyDepp czy jak tam masz

Proszę czekać…