Zwiastun Step up 3-D! 0

Środowy wieczór na pewno jest emocjonujący dla fanów zwiastunów nowych filmów. Obok The Expendables pojawiła się również zapowiedź trzeciej części serii o tancerzach pod tytułem Step up 3-D.

Step Up 3-D

Tak, 3D nie jest przypadkowe. Tym razem twórcy wymyślną choreografię będą chcieli pokazać widzom w trójwymiarze. Reżyseruje Jon Chu, a za choreografie tańców odpowiadają światowej sławy eksperci.

Luke jest tancerzem ulicznym. Jego dom to stary magazyn w Nowym Jorku. Miejsce to jest rajem dla młodych ludzi z całego świata, którzy kochają taniec i muzykę. Jedyną rodziną Luke’a są członkowie grupy House of Pirates, z którymi codziennie ćwiczy, aby pokonać swoich odwiecznych rywali z konkurującej ekipy House of Samurai. Nieubłaganie zbliża się wielki dzień międzynarodowych mistrzostw w tańcu. Luke wyrusza w miasto na poszukiwanie nowych, utalentowanych tancerzy, którzy pomogą mu wzbogacić skład jego grupy i tym samym zwiększą szansę na wygranie głównej nagrody w turnieju. Chłopak poznaje Natalie i Moose’a. Między Lukiem i dziewczyną rodzi się uczucie, jednak młoda tancerka kryje sekret, który może zniszczyć iskrzącą między nimi miłość i zaprzepaści szansę na wygranie mistrzostw. W ostatnim momencie z pomocą przychodzą sprowadzeni przez Moose’a starzy członkowie ekipy z Maryland School of Arts. Czy zdążą jeszcze przygotować się do zwycięstwa w turnieju?

Aktorów znanych tu nie znajdziemy, lecz chyba to nie istotne, mają potrafić tańczyć, prawda? Właśnie dzięki temu seria jest popularna. Zwykli widzowie i osoby, dla których taniec jest miłością życia, mogą identyfikować się z bohaterami. Z innego punktu widzenia, to tylko kolejna płytka historia o tancerzach, miłości i bitwach, dających szacunek.

A jak Wy sądzicie? Step Up 3-D już 6 sierpnia w kinach w Polsce i na świecie!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
justyna222 2012-10-28

Hej wszystkim kto wygrał te mistrzostwa w tym tańcu proszę o szybką odpowiedź

Paulina 2010-06-11

Uważam, że nawet bardzo interesująco. Step up 3 w 3D, super:P

Adam Siennica 2010-05-11

Dobry pod względem choreografii tańca czy ogólnie ? :) Ja osobiście jestem ciekaw jak oni tworzyli tę choreografię od razu pod 3D. Może to wyglądać interesująco.

Paulina 2010-05-11

Czekam bardzo na ten film, zapowiada się, że będzie równie dobry od Step up 2 a może i lepszy?;)

kamillo113 2010-04-01

łoooo zapowiada się zajefajnie:)

Proszę czekać…