Zwiastun Step up 3-D!

Step Up 3-D

Środowy wieczór na pewno jest emocjonujący dla fanów zwiastunów nowych filmów. Obok The Expendables pojawiła się również zapowiedź trzeciej części serii o tancerzach pod tytułem Step up 3-D.

Tak, 3D nie jest przypadkowe. Tym razem twórcy wymyślną choreografię będą chcieli pokazać widzom w trójwymiarze. Reżyseruje Jon Chu, a za choreografie tańców odpowiadają światowej sławy eksperci.

Luke jest tancerzem ulicznym. Jego dom to stary magazyn w Nowym Jorku. Miejsce to jest rajem dla młodych ludzi z całego świata, którzy kochają taniec i muzykę. Jedyną rodziną Luke’a są członkowie grupy House of Pirates, z którymi codziennie ćwiczy, aby pokonać swoich odwiecznych rywali z konkurującej ekipy House of Samurai. Nieubłaganie zbliża się wielki dzień międzynarodowych mistrzostw w tańcu. Luke wyrusza w miasto na poszukiwanie nowych, utalentowanych tancerzy, którzy pomogą mu wzbogacić skład jego grupy i tym samym zwiększą szansę na wygranie głównej nagrody w turnieju. Chłopak poznaje Natalie i Moose’a. Między Lukiem i dziewczyną rodzi się uczucie, jednak młoda tancerka kryje sekret, który może zniszczyć iskrzącą między nimi miłość i zaprzepaści szansę na wygranie mistrzostw. W ostatnim momencie z pomocą przychodzą sprowadzeni przez Moose’a starzy członkowie ekipy z Maryland School of Arts. Czy zdążą jeszcze przygotować się do zwycięstwa w turnieju?

Aktorów znanych tu nie znajdziemy, lecz chyba to nie istotne, mają potrafić tańczyć, prawda? Właśnie dzięki temu seria jest popularna. Zwykli widzowie i osoby, dla których taniec jest miłością życia, mogą identyfikować się z bohaterami. Z innego punktu widzenia, to tylko kolejna płytka historia o tancerzach, miłości i bitwach, dających szacunek.

A jak Wy sądzicie? Step Up 3-D już 6 sierpnia w kinach w Polsce i na świecie!