Zwiastun Step up 3-D! 0

Środowy wieczór na pewno jest emocjonujący dla fanów zwiastunów nowych filmów. Obok The Expendables pojawiła się również zapowiedź trzeciej części serii o tancerzach pod tytułem Step up 3-D.

Step Up 3-D

Tak, 3D nie jest przypadkowe. Tym razem twórcy wymyślną choreografię będą chcieli pokazać widzom w trójwymiarze. Reżyseruje Jon Chu, a za choreografie tańców odpowiadają światowej sławy eksperci.

Luke jest tancerzem ulicznym. Jego dom to stary magazyn w Nowym Jorku. Miejsce to jest rajem dla młodych ludzi z całego świata, którzy kochają taniec i muzykę. Jedyną rodziną Luke’a są członkowie grupy House of Pirates, z którymi codziennie ćwiczy, aby pokonać swoich odwiecznych rywali z konkurującej ekipy House of Samurai. Nieubłaganie zbliża się wielki dzień międzynarodowych mistrzostw w tańcu. Luke wyrusza w miasto na poszukiwanie nowych, utalentowanych tancerzy, którzy pomogą mu wzbogacić skład jego grupy i tym samym zwiększą szansę na wygranie głównej nagrody w turnieju. Chłopak poznaje Natalie i Moose’a. Między Lukiem i dziewczyną rodzi się uczucie, jednak młoda tancerka kryje sekret, który może zniszczyć iskrzącą między nimi miłość i zaprzepaści szansę na wygranie mistrzostw. W ostatnim momencie z pomocą przychodzą sprowadzeni przez Moose’a starzy członkowie ekipy z Maryland School of Arts. Czy zdążą jeszcze przygotować się do zwycięstwa w turnieju?

Aktorów znanych tu nie znajdziemy, lecz chyba to nie istotne, mają potrafić tańczyć, prawda? Właśnie dzięki temu seria jest popularna. Zwykli widzowie i osoby, dla których taniec jest miłością życia, mogą identyfikować się z bohaterami. Z innego punktu widzenia, to tylko kolejna płytka historia o tancerzach, miłości i bitwach, dających szacunek.

A jak Wy sądzicie? Step Up 3-D już 6 sierpnia w kinach w Polsce i na świecie!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

justyna222

Hej wszystkim kto wygrał te mistrzostwa w tym tańcu proszę o szybką odpowiedź

Pina141

Uważam, że nawet bardzo interesująco. Step up 3 w 3D, super:P

Adam_Siennica

Dobry pod względem choreografii tańca czy ogólnie ? :) Ja osobiście jestem ciekaw jak oni tworzyli tę choreografię od razu pod 3D. Może to wyglądać interesująco.

Pina141

Czekam bardzo na ten film, zapowiada się, że będzie równie dobry od Step up 2 a może i lepszy?;)

kamillo113

łoooo zapowiada się zajefajnie:)

Proszę czekać…