widoczny tu i tam. hasam.

ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów 0

ENEMEF (Nocny Maraton Filmowy) – impreza odbywająca się średnio raz na miesiąc już w 15 miastach w Polsce!

Najbliższy ENEMEF, czyli Noc Grozy i Horrorów odbędzie się w piątek 27 października, jednocześnie w 17 kinach w Polsce (15 miast)!

Miasta, w których odbędzie się Noc Grozy i Horrorów: Białystok, Gdynia, Kalisz, Katowice, Kielce, Kraków, Łódź, Olsztyn, Poznań, Radom, Rzeszów, Sosnowiec, Szczecin, Warszawa, Wrocław.

Jak co roku pod koniec października, na ENEMEFie coś dla miłośników mocnych wrażeń – cztery filmy grozy. Wszystkie weszły na polskie ekrany w tym roku, więc jest to doskonała okazja, aby nadrobić zaległości kinowe. Ciemna sala kinowa, ogromny ekran, mrożące krew w żyłach sceny, napięcie które nie pozwoli Ci usnąć nawet po powrocie do domu i czający się wszędzie STRACH…. Zobacz to na żywo, weź udział w ENEMEFie: Nocy Grozy i Horrorów, który odbędzie się jednocześnie w 17 kinach w całej Polsce!

Repertuar ENEMEFu: Nocy Grozy i Horrorów:

- Wzgórza mają oczy

- Silent Hill

- Omen

- Demon: historia prawdziwa

Cena biletu za całą noc w kinie – cztery filmy – to 25 zł. Od tej ceny możliwy jest szereg zniżek, nawet do 15 zł.

Więcej informacji o filmach , adres kin i inne szczegóły dotyczące imprezy znajdziesz pod adresem <a href=http://enemef.pl title=www.enemef.pl>www.enemef.pl

Kolejność emisji filmów : ustalana jest przez Publiczność, w głosowaniu na stronie internetowej ENEMEFów: <a href=http://enemef.pl title=www.enemef.pl>www.enemef.pl

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o ENEMEFach w wybranym mieście mailem i SMSem (oczywiście za darmo), wystarczy zarejestrować się na <a href=http://www.enemef.pl/index.php?strona=profil title=www.enemef.pl/index.php?strona=profil>www.enemef.pl/index.php?strona=profil. Przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilkuset zarejestrowanych użytkowników, którzy otrzymują SMSem specjalne hasło, uprawniające do zakupu biletów ze specjalną zniżką w wysokości nawet 10 zł!

Informacja nadesłana przez organizatora.

Noc Grozy i Horrorów /enemef.plNoc Grozy i Horrorów /enemef.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Trophy

Sama bym się na taką nockę wybrała! Ale mam daleko! ;(

opatrznik

Rzeczywiście ciekawe :) Nie widziałem żadnego filmu, tylko nie wiem czy nie nabawie sie jakiejś arytmi lub doświadcze zawału..

Proszę czekać…