Nowy zwiastun Drużyny A! 5

Pojawił się nowy zwiastun kinowej Drużyny A. Za reżyserie odpowiada Joe Carnahan, natomiast w głównych rolach wystąpią Liam Neeson, Quinton 'Rampage' Jackson, Sharlto Copley, Bradley Cooper oraz Jessica Biel.

Drużyna A

Premiera filmu nastąpi 11 czerwca.

Drużyna A będzie to kinowa wersja bijącego rekordy popularności serialu TV. Opowiada o grupie weteranów wojny w Iraku, która zostaje wrobiona w zabójstwo i postanawia za wszelka cenę odzyskać dobre imię.

Jak Wam się podoba?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Avatar square 200x200
locarno1971 2010-04-06

moze byc fajne.napewno pojde:)

Maciej Przybyszewski 2010-04-05

Powiem, a raczej napiszę tak. Od początku bardzo sceptycznie podchodziłem to tego projektu, ale po tym zwiastunie zmieniłem zdanie. Myślę, że to będzie odlot na miarę serialu, a biorąc pod uwagę obecne możliwości speców od efektów w tej materii nielogiczności, kretyńskie i głupkowate akcje będą w jeszcze większej ilości. Taaaakkkk tego chcę. Jak mawia Michael Buffer "Let’s get ready to rumble" !!!!!

Magdalena De La Vega 2010-04-03

Świetny ten Zwiastun i Murdock defibrylatorem traktujący auto to się zapowiada akcja i zabawnie iednocześnie :D Uwieliałam ten serial jako dzieciak więc nie odpuszczę sobie tego w wersji kinowej :D A w ogóle stwierdzam,że osoba Bradleya Coopera jest ostatnio rozchwytywana :D A kiedyś był zwykłym drugo planowym aktorem :P Ale wybił się chłopak i fajnie :D

Young_Caesar 2010-04-03

Nie no w końcu konkret zwiastun:D

dużo humoru i dobrej akcji, chyba jednak cos z tego bedzie:D

btw. dobry motyw z rozbiciem auta;p

Karol Komański 2010-04-02

Kicz, tandeta, głupota spotęgowana do granic możliwości, kretynizm goni kretynizm………..
Zupełnie jak w serialu! Już mi się podoba!

Proszę czekać…