Nowa zapowiedź Salt! 0

Film Salt to opowieść o amerykańskiej agentce CIA – Evelyn Salt (Angelina Jolie), która jest uśpionym agentem Rosyjskich służb specjalnych. Udowodnić swoją niewinność będzie o tyle trudne, że będzie ścigana przez płatnych zabójców chcących ją zamordować. Rozpoczyna, więc dramatyczną walkę o swoje życie i przywrócenie dobrego imienia.

Salt

Salt wyreżyseruje Phillip Noyce, który zrobił filmy z Harrisonem Fordem w roli Jacka Ryana: Czas Patriotów, czy Stan Zagrożenia.

W obsadzie są: Chiwetel Ejiofor, Liev Schreiber i oczywiście Daniel Olbrychski.

Salt 27 sierpnia w Polsce!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 10

Avatar square 200x200
Kothbiro 2010-04-05

Mnie tam jedynie zachęca Pani Jolie:)

Trophy 2010-04-04

Właśnie też tak mi się wydaje.
Na film czekam, bo zwiastun zachęca.

Magdalena De La Vega 2010-04-03

Nie zdubbingowali Olbrychskiego bo on umie mówić po angielsku :P

Ogólnie bardzo przemawia do mnie ten zwiastun :) Film taki trochę w stylu Wanted ale i tak fajny może być,a Jolie to już mistrzyni akcji jest dla mnie jest boska :D

Quagmire 2010-04-03

Olbrychski nie będzie występował jedynie w pokoju przesłuchań, były też zdjęcia z planu z nim i Angeliną w jakiejś zimowej scenerii.

Michał 2010-04-03

W kwestii zdubbingowania Olbrychskiego to była o tym informacja przepraszająca go za całą aferę, które rozpętały Polskie media. Tutaj ewidentnie też słychać, że to jest nie jego głos, no chyba że tak świetnie potrafi podrobić inny głos.
Zwistuny to zapowiedzi więc często są dokładane inne głosy itd. Mam nadzieje, że w filmie już będzie mówił swoim głosem a nie, że znów go zdubbingują.
Hqpoznan:
Ja myślę, że wszystko przez to, iż to właśnie nasze rodzime media zwykle rozpętują aferę jak ktoś z naszych aktorów gra jakąś epizodyczną rolę w amerykańskich filmach. Często chwalą się nasze gwiazdki a potem jest tak, że wszyscy się z ich śmieją gdy się wycina ich epizodyczne role.Tak było w przypadku Karolaka tak jest teraz z Miko. Obydwoje chwalili się u boku kogo nie zagrają a potem wychodzi jak zwykle.
Olbrychski chociaż od początku mówił, że nie gra tam wielkiej roli a jedynie krótki epizod. Cieszył się za to, że wystąpił u boku Angeliny Jolie, którą poznał na planie.

Proszę czekać…