"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nie dla Kapitana Ameryki 0

Aktorka Emily Blunt (Młoda Wiktoria) odrzuciła propozycję studia Marvel zagrania dziewczyny Kapitana Ameryki w superprodukcji pt. The First Avenger: Captain America. Aktorka poinformowała jednocześnie, iż na chwilę obecną nie zamierza grać w żadnej produkcji, w której głównym bohaterem byłaby jakaś komiksowa postać.

Emily Blunt w filmie Wilkołak (2009)

Studio Marvel nie ma szczęścia do współpracy z Blunt. Młoda Brytyjka rok temu odrzuciła propozycję zagrania Czarnej Wdowy w filmie Iron Man 2. Rolę tę ostatecznie postanowiono powierzyć Scarlett Johansson.

Teraz pojawiły się plotki, iż Marvel postanowi złożyć propozycję innej Brytyjce – Keirze Knightley. Nie wiadomo jednak czy ona będzie miała czas wystąpić w tej produkcji. Jej grafik jest, bowiem bardzo napięty.

Emily Blunt mogliśmy ostatnio podziwiać w filmie Wilkołak.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

regoat

a co to Emily Blunt, jej strata. Keira Knightley zawsze milo zobaczyc na ekranie, moze troche nabrala ciala :)

Trophy

Może sądziła, że to będzie udana produkcja (sama nie oglądałam, więc się nie wypowiem)? Zresztą nie tylko ona, wiele osób tak uważało i oczekiwało czegoś dobrego. W sumie dlaczego miała by tak nie sądzić? Gwiazdorska obsada – Del Toro, Hopkins, fabuła. Myślę, że większość aktorek uznałoby taką rolę za interesującą.

alienK

Za to może grać w czymś takim jak "Wilkołak"? Rany julka, właśnie sobie przypomniałem, że reżyser Wilkołaka ma reżyserować Kapitana. Ała!!!

Trophy

I dobrze. Blunt za dobrą aktorką jest, aby grać u boku Evansa.

Proszę czekać…