"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe szczegóły prequela Coś 0

W Amerykańskiej prasie pojawiły się nowe ciekawe szczegóły dotyczące prequela słynnego horroru Johna Carpentera pt. Coś. Otóż jeden z serwisów filmowych rozmawiał niedawno z aktorką Mary Elizabeth Winstead, która gra jedną z postaci występujących w prequelu. Zdradziła ona kilka nowych szczegółów dotyczących produkcji tego obrazu.

Kadr z filmu Coś (1982)

Jak poinformowała Winstead cała akcja (o czym już wcześniej wiadomo było) rozgrywa się w Norweskiej bazie polarników, którą mieliśmy okazję przez krótką chwilę oglądać w oryginalnej wersji. Cały plan baz, jej wygląd powstał w oparciu o zdjęcia, jakie wykonano przy filmie Coś. Przez to producenci filmu liczą, iż sympatycy produkcji z 1982 roku nie będą czuli się zawiedzeni.

Aktorka zdradziła także, iż cały scenariusz jest swoistym hołdem dla horroru Carpentera. Znajduje się w nim wiele nawiązań do filmu z 1982 roku. Takich, które nie są zbyt natarczywe, ale też takie, dzięki którym fani horroru powinni poczuć ten klimat.

Niestety wciąż nie wiadomo, kiedy dokładnie prequel Coś miałby pojawić się w kinach. Prawdopodobnie będzie to w przyszłym roku.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…