"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Jessica Biel kochanką... mafiosów 0

Jessica Biel (Walentynki) zagra główną rolę w filmie pt. Mob Girl. Reżyserką tej produkcji jest Lone Scherfig, która była odpowiedzialna za produkcję oraz reżyserię filmu Była sobie dziewczyna. Całość będzie adaptacją książki Teresy Carpenter o takim samym tytule.

Jessica Biel w filmie pt. Walentynki (2010)

Mob Girl to historia niejakiej Arlyne Brickman, która zasłynęła jako kochanka wielu amerykańskich gangsterów i mafiosów. Z przestępcami miała kontakt właściwie od dziecka. Jej rodzinny dom służył, bowiem dla wielu z nich za miejsce ukrywania się przed wymiarem sprawiedliwości. W wieku 16 lat została kochanką jednego z gangsterów powiązanych z włoską mafią. Następnie rozpoczęła prawdziwą karierę jako kochanka innych wysoko postawionych w przestępczym światku osób. W ciągu 30 lat swojej "działalności" była wielokrotnie bita, gwałcona, dokonała 8 zabiegów aborcji.
Po tym jak została aresztowana zdecydowała się współpracować z policją. To dzięki jej zeznaniom (a była świadkiem wielu przestępstw) skazano wielu mafiosów. Wśród nich był między innymi Anthony Scarpatie.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…