"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Powstanie Supersamiec 2? 0

Młody aktor Christopher Mintz-Plasse aktualnie zajmuje się promocją filmu Kick-Ass w którym zagrał postać Red Mista. Podczas spotkania z dziennikarzami i fanami został zapytany o możliwość realizacji filmu Supersamiec 2. Tym bardziej, iż jakiś czas temu pojawiły się plotki o tym, iż Michael Cera i Jonah Hill omawiali możliwość nakręcenia sequela.

Christopher Mintz-Plasse w filmie Supersamiec (2007)

Christopher Mintz-Plasse, który dla wielu zostanie zapamiętany jako niezwykły koleś – Fogell (lub, jak kto woli McLovin) poinformował, iż jego zdaniem sequel powinien powstać o ile reżyserem będzie Greg Mottola a scenariusz napisze Evan Goldberg i Seth Green. Tylko wtedy jego zdaniem kontynuacja produkcji mogłaby odnieść sukces.

Aktor odniósł się również do plotek odnośnie nakręcenia spin-offu Supersamca, w którym to głównym bohaterem byłby właśnie McLovin. Jego zdaniem obraz mógłby powstać, ale dopiero tak za 15, 20 lat. Wtedy mógłby wcielić się w dorosłego McLovina, który byłby cztery razy rozwiedziony a jego dzieci nienawidziłyby go za jego brak dojrzałości.
Musimy przyznać brzmi to interesująco.

Komedia Supersamiec pojawiła się w kinach w 2007 roku. Obraz, którego budżet wynosił jedynie 20 mln $, zdołał zarobić na całym świecie blisko 169,8 mln $.

Źrodło: www.cinemablend.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…