"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Emile Hirsch w The Darkest Hour 1

Emile Hirsch (Wszystko za życie) dołączył do obsady nowej produkcji Timura Bekmambetowa (Wanted: Ścigani) pt. The Darkest Hour. Tym razem jednak słynny rosyjski reżyser zajmie się tylko wyprodukowaniem projektu. Stanowisko reżysera powierzono Chrisowi Gorakowi (Zagłada).

Emile Hirsch w filmie Wszystko za życie (2007)

Młody amerykański aktor dołączy do Olivii Thirlby, która już wcześniej potwierdziła swój udział w tym projekcie.

The Darkest Hour to historia amerykańskich nastolatków, którzy przebywają z wycieczką do Moskwy. Ich początkowo świetnie zapowiadająca się wizyta zostaje przerwana przez inwazję Obcych, którzy chcą zniszczyć naszą planetę. Amerykanie będą musieli rozpocząć walkę o swoje przetrwanie.

Scenariusz filmu napisali Les Bohem oraz Jon Spaihts. Budżet filmu wynosi 40 mln $, zdjęcia do produkcji ruszają w czerwcu br.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Flames23

Jaka szkoda że też każda inwazja 'obcych' jedynie może odbyć się w dwóch miejscach na ziemi – Stanach Zjednoczonych bądź Rosji. Inteligentne te UFOki;) w końcu pozostałe rejony naszej planety to przecież dzicz:):):)))). No i oczywiście bohaterskie nastolatki – przepraszam?! czy ten obraz w przyszłości nie będzie puszczany na Disney Channel?.

Proszę czekać…