"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Logan Lerman NIE BĘDZIE Spider-Manem 0

[AKTUALIZACJA]

Logan Lerman w filmie Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna (2010)

Sony oficjalnie zaprzeczyło doniesieniom. Dodali również, że aktor na 100 procent nie zostanie Spidermanem, ponieważ nawet nie ma go na liście kandydatów.

[ORYGINALNA TREŚĆ NIUSA]

Według niepotwierdzonych jeszcze informacji nowym odtwórcą roli Spider-Man będzie Logan Lerman. Informację tą podały amerykańskie media powołując się na reżysera Marca Webba, który miał przypadkowo zdradzić tą wiadomość podczas wywiadu.

Czy to właśnie gwiazdor familijnej produkcji pt. Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna będzie odtwórcą głównej roli w reboocie Spider-Mana?

Wszystko wskazuje na to, że właśnie Logan Lerman pokonał innych młodych aktorów chcących wcielić się w postać człowieka-pająka. Wszyscy teraz czekają aż informacja ta zostanie ostatecznie potwierdzona przez Sony Pictures.

Przy okazji wiadomo, iż podstawą do scenariusza napisanego przez Jamesa Vanderbilta był komiks pt. Ultimate Spider-Man. O tym informowaliśmy was już w lutym br.

Autorami komiksu są Brian Michael Bendis i Mark Bagley. Stworzyli oni, bowiem mini-serię komiksową składającą się z 7 numerów, w którym opisali genezę powstania Spider-Mana. Ku zaskoczeniu wszystkich fani postaci człowieka-pająka przyjęli ją bardzo entuzjastycznie. Pierwszy numer Ultimate Spider-Man do dziś jest uznawany za jeden z najlepszych numerów wśród najlepszych komiksów wydawanych przez Marvela.

Okładka komiksu pt. Ultimate Spider-ManOkładka komiksu pt. Ultimate Spider-Man

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Trophy 2010-04-16

Ufam Webbowi, że stworzy interesującą opowieść o Spider-manie.

Tomek 2010-04-16

Ponieważ to ja jestem na liście kandydatów, i to ja na poczet tej roli umyłem już czerwone Ferrari – Webba – więc sie wie że to ja zostanę Spidermanem;)))).

Asmodeusz 2010-04-15

faktycznie komiksy był jakby początkiem więc powinien być małolat, ale czy Lerman to nie przesada

Marek Cieślak 2010-04-12

Szczerze powiedziawszy z superbohaterow na razie Batman wyszedl dobrze. No i myśle ze Kick Ass :D

Czudi 2010-04-12

Spidermany podobały mi się, ale nie wiem dlaczego tak ubolewacie nad aktorem (nie znam go;) Widzę, że to nastolatek, a przecież tak jest w komiksie, a nie gość mający całkiem blisko do 40-tki:) Jakby nie patrzeć komiksy o pająku nie są nacechowane jakimś artyzmem, czy głębia, raczej czysta rozrywka, więc oscarowych umiejętności nie musi posiadać. Tak sobie myślę, że i aktor może być tańszy dla wytwórni…

Proszę czekać…