"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowy film o Jacku Ryanie 1

Studio Paramount Pictures zdradziło kilka nowych szczegółów dotyczących produkcji filmu w której głównym bohaterem byłby Jack Ryan – fikcyjna postać wymyślona przez pisarza Toma Clancy'ego. Przypomnijmy, iż najprawdopodobniej w tę postać wcieli się Chris Pine (Star Trek).

Logo studia Paramount Pictures

Scenariusz do filmu napisał debiutant Adam Cozad. Zastąpił on na tym stanowisku Hosseina Aminiego (Miłość i śmierć w Wenecji), którego dwa kolejne teksty nie spodobały się wytwórni. Cozad miał wykorzystać w pisaniu skryptu do nowego filmu o Ryanie wcześniejszy swój skrypt o nazwie Dublin. Opowiadał on historię amerykańskiego turysty, który zostaje wplątany w szpiegowską intrygę. Terroryści chcą posłużyć się mężczyzną w celu zdobycia 100 mln $.

Roboczy tytuł filmu to Moscow. Tak, więc według naszych domysłów akcja filmu zostanie przeniesiona do Moskwy. Producenci poinformowali, iż akcja filmu ma się toczyć w momencie, w którym Ryan opuszcza marines a jeszcze nie rozpoczął pracy dla CIA. Czyżby, więc tym feralnym turystą był sam Ryan?

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…