"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Josh Hutcherson to nowy Spider-Man? 0

Od kilku tygodni za największego faworyta w zagraniu Spider-Mana w reboocie serii szykowanym przez Marca Webba wymieniany jest Logan Lerman. Jednak studio Sony cały czas zaprzecza tym doniesieniom. Nie dziwcie się, więc, iż w pojawiło się kolejne nazwisko, które wymieniane jest jako potencjalnie nowy Spider-Man. Czy zostanie nim Josh Hutcherson?

Josh Hutcherson w filmie Podróż do wnętrza ziemi 3D (2008)

Młody aktor Josh Hutcherson ma dopiero 18 lat. Zadebiutował w roku 2002 rolą w filmie House Blend. Od tego czasu występował w kilku mniej znanych produkcjach. Popularność przyniosła mu rola w produkcji Zathura – Kosmiczna przygoda, a następnie w familijnym obrazie pt. Strażacki pies. W zeszłym roku mogliśmy go podziwiać oglądając trójwymiarową Podróż do wnętrza ziemi.
Wkrótce na ekranach kin pojawia się dwa filmy z jego udziałem. Jeden z nich to nowa wersja Czerwonego świtu a druga to obraz pt. The Kids Are All Right, który swoją premierę będzie miał podczas festiwalu w Sundance.

Czy więc ten artysta mógłby wcielić się w Petera Parkera? Wszystko chyba będzie zależało od kształtu, jaki przyjmie cały projekt.

Co wy o tym pomyśle myślicie?

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

thenat17

kategorycznie odmawiam…

kamillo113

jak ja tego gościa nie znosze, jeśli on będzie spider manem to będzie totalna klapa .

Quagmire

Nie widziałem go jeszcze w żadnym filmie. Moim zdecydowanym faworytem do tej roli jest Anton Yelchin.

Proszę czekać…