"May the Force Be With You"

Będzie Piła IV? 0

Najprawdopodobniej za rok 27 października w amerykańskich kinach będzie można zobaczyć Piłę IV i to chyba jeszcze nie będzie koniec, gdyż nieoficjalnie wiadomo, iż ma powstać także piąta część filmu.

Nieoficjalnie wiadomo, iż Tobin Bell, odtwórca roli Jigsawa w trzech częściach Piły, ma podpisany kontrakt z studiem filmowym <a href=http://www.lionsgate.com/index_flash.php title=Lionsgate>Lionsgate na pięć części filmu.

Jigsaw w Pile III 2006Jigsaw w Pile III 2006

<a href=http://www.lionsgate.com/index_flash.php title=Lionsgate>Lionsgate ogłosiło, że jest gotowe na rozpoczęcie produkcji Piły IV, która do kin trafiłaby 27 października 2007 roku. Scenariusz czwartej części nie został jeszcze napisany. Prawdopodobnie napiszą go ponownie Leigh Whannell i James Wan.

Za 9 dni w amerykańskich kinach zostanie wyświetlona Piła III. W Polsce film ten będziemy mogli zobaczyć 5 stycznia 2007 roku. Polskim dystrybutorem filmu jest <a href=http://www.kinoswiat.pl/ title=Kino Świat>Kino Świat. W serwisie fdb.pl klikając TUTAJ możesz zobaczyć dwa zwiastuny promującePiłę III.

Budżet tej części filmu to 12 mln $. Producenci liczą na pierwsze miejsce w Boxoffice przez pierwszy tydzień wyświetlania filmu. Poprzednie części filmu, przy łącznym budżecie 5,2 mln $, zarobiły około 250 mln $.

Fabuła Piły III przedstawia się następująco: Tym razem morderczą grą kieruje, znana nam z poprzednich części, Amanda. Głównym bohaterem tej gry będzie Dr Lynn Denlon, która zostaje porwana i przewieziona do starego opuszczonego magazynu, gdzie spotyka Pana Układankę, który jest przypięty do łóżka. Pan Układanka jest na granicy życia i śmierci, a zadaniem Dr Lynn jest utrzymywanie go przy życiu dopóki kolejny element układanki, Jeff, nie ukończy swojej części gry. Losy Lynn i Jeffa przetną się w najmniej nieoczekiwanym momencie.

W filmie główne role grają: Tobin Bell, J. LaRose, Angus Macfadyen, Shawnee Smith, Bahar Soomekh i Dina Meyer. Scenariusz napisał Leigh Whannell (zagrał Adama w pierwszej części Piły). Trzecią część reżyseruje Darren Lynn Bousman. Za produkcję odpowiedzialni są: Mark Burg i Oren Koules.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

majron

jak bedzie dalej taka hmm…srednia jak 1 2 i pewnie 3 to sprzeda sie doskolane :)

Anonimowy

Lions Gate już za czasów części drugiej miało wykupione domeny www.saw3.com, www.saw4.com i www.saw5.com. Nie jest niespodzianką, że część czwarta i piąta powstaną.

Ronaldinho

….:::: :D ::::….

Anonimowy

…………….:-)……………..

Ronaldinho

No pewnie, że 250, niewiem skąd wyczarowałem te 500 :-) Dopisałem Dine Meyer.

Proszę czekać…