"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Warner Bros porzuca Lobo 0

Studio Warner Bros oficjalnie przyznało, iż kinowa ekranizacja komiksu Lobo została ostatecznie porzucona. Oficjalnie ma to związek z brakiem wizji na film oraz faktem wycofania się z projektu Guy'a Ritchie'ego. Reżyser ten postanowił, że jego kolejnym projektem będzie sequel Sherlocka Holmesa.

Logo studia Warner Bros

Okładka komiksu LoboOkładka komiksu Lobo

Według nieoficjalnych informacji studio Warner Bros postanowiło wycofać się z planów nakręcenia kinowej wersji komiksu Lobo po tym jak pokłóciło się z głównym producentem tego studia – Akivą Goldsmanem. Zdaniem przedstawicieli Warnera artysta ten w ostatnich miesiącach zupełnie nie poradził sobie z nadzorowaniem przez siebie produkcji. Główne zarzuty dotyczące jego osoby to kompletny niewypał w postaci filmu pt. Jonah Hex, który po miażdżącej krytyce na pokazach testowych został wrócony do ponownej produkcji. Studio było zmuszone zrealizować dokrętki, którymi zajął się inny reżyser. Niektórzy twierdzą, iż podczas dokrętek nakręcono blisko 3/4 materiału, które ostatecznie pojawi się w kinach.

Inna sprawa ma związek z brakiem odpowiedniego nadzoru nad filmem The Losers. Studio nie jest zadowolone z kształtu tego filmu. Być może z tego względu dosyć nisko oceniają możliwości finansowe tego projektu.

Zdjęcia do Lobo miały ruszyć pod koniec maja.

Źrodło: www.hollywoodreporter.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Loki 2010-04-15

Wielka szkoda bo Lobo to jedna z "lepszych" komiksowych postaci, ale może w przyszłości coś z tego wyniknie…

Proszę czekać…