"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Pattinson nie będzie Cobainem 2

Courtney Love – wdowa po słynnym muzyku Kurcie Cobainie, w udzielonym niedawno wywiadzie zaprzeczyła informacją, jakoby miała wyrazić zgodę, aby to Robert Pattinson wcielił się w postać jej tragicznie zmarłego męża. Przyznała jednak, iż wkrótce mają ruszyć zdjęcia do filmu przedstawiającym jego biografię.

Ryan Gosling w filmie Miłość Larsa (2007)

Courtney Love poinformowała, iż jej zdaniem najlepiej gdyby w rolę Cobaina wcielił się Ryan Gosling lub James McAvoy. Ta dwójka aktorów według niej najbardziej pasuje do osobowości, jaką miał jej zmarły mąż. Nie chciała przy tym zdradzić, kto jej zdaniem mógłby zagrać nią. Niektóre media spekulują, iż piosenkarka sama chciałaby pojawić się w obsadzie.

Film powstaje dla studia Universal Pictures. Jego reżyserem będzie Oren Moverman.

Źrodło: www.hollywoodreporter.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

be_a88

Nie ma to jak hollywoodzkie ploty. Courtney nawet nie wie kim Pattinson jest! Jest wielu innych aktorów którzy ,mogą wcielić się w postać Kurta. Ale na pewno tym aktorem nie jest Rob!

Trophy

Myślę, że James McAvoy lepiej by się prezentował. Jeżeli chodzi o przeniesienie ostatnich chwil Cobaina, to bardzo podobał mi się obraz Van Santa "Last Days" i gra Micheala Pitta.

Proszę czekać…