"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Kolejne osoby w horrorze 0

Kolejni aktorzy dołączyli do obsady nowej wersji klasycznego horroru z 1973 roku pt. Nie zaglądaj do piwnicy. Obraz noszący tytuł Don’t Look In The Basement powinien pojawić się w kinach w pierwszej połowie przyszłego roku. Tim Sullivan, James Fury i Anthony Brownrigg to główne gwiazdy projektu.

fdb.pl

Akcja oryginału rozgrywała się w prywatnym zakładzie psychiatrycznym. Zakład ten cieszył się wyjątkowo dobrą opinią. Wszystko to było do czasu, aż dyrektor placówki – doktor Stephens ginie zabity przez jednego z pacjentów. Kierowanie szpitalem obejmuje pielęgniarka Jane St. Claire. Ta jednak nie radząc sobie zadanie to powierza młodziutkiej Sam. Wkrótce młoda kobieta otrzymuje ostrzeżenie – jak najszybciej ma opuścić placówkę, bo już niebawem wydarzy się tutaj coś strasznego.

Na razie szczegóły fabuły nowej wersji nie są znane. Wiadomo jedynie, iż akcja będzie dosyć znacząco różnić się od wersji z 1973 roku. Jedynym spoiwem obu produkcji ma być miejsce rozgrywania się akcji – szpital psychiatryczny.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…