"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Wstrzymano pracę nad Bondem 1

Producenci serii filmów o Bondzie – Michael G. Wilson oraz Barbara Broccoli poinformowali, iż wstrzymano wszelkie pracę nad pre-produkcją 23 obrazu o agencie 007. Powodem przerwania prac nad produkcją jest trudna sytuacja finansowa studia MGM i kłopoty z jego sprzedażą.

Bond

Oboje producenci pracują dla EON Productions poinformowali, że na chwilę obecną ciężko jest im oceniać, kiedy ponownie filmowcy wrócą na plan. Mają nadzieje, iż dojdzie do tego jak tylko rozwiąże się sprawa ze studiem MGM.

Przypomnijmy, iż reżyserem nowego Bonda będzie Sam Mendes a w roli głównej ponownie wystąpi Daniel Craig. Wcześniej planowano, iż premiera odbędzie się na przełomie 2011/2012 roku. Teraz ta data wydaje się mocno nierealna.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Ronaldinho

Na pewno wstrzymanie prac nie jest spowodowane samą sytuacją finansową MGM, a pytaniem w czyje ręce trafi, ale czy Michael G. Wilson i Barbara Broccoli nie mogą sami wyprodukować tego a MGM byłoby tylko dystrybutorem? Mam nadzieję, że wykorzystają sytuacje na małą reorganizację przedsięwzięcia, choć o czym dopiero się dzisiaj dowiaduje (przez Katastrofę w Smoleńsku mam małe zacofanie informacyjne), że Sam Mendes został reżyserem, czyli nie wyciągnięto wniosków z "Quantum of Solace" i postawiono na reżysera nie mającego dużo wspólnego z typowym kinem akcji jakim jest seria o Jamesie Bondzie.

Proszę czekać…