"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Dodatkowe zdjęcia Buried 1

Studio Lionsgate poinformowało, iż w najbliższych dniach rozpocznie się kręcenie dodatkowych zdjęć do niezależnego horroru pt. Buried. Przypomnijmy, iż obraz ten zadebiutował już podczas festiwalu w Sundance gdzie zyskał bardzo dużo uznania zarówno ze strony krytyków jak i publiczności. W roli głównej występuje Ryan Reynolds.

Buried (2010)

Na chwilę obecną do końca nie wiadomo, czego dotyczyć będą nowo nakręcone sceny. Z nieoficjalnych informacji wynika, iż będą to chwile rozgrywające się na powierzchni. Najprawdopodobniej, więc główny bohater właśnie te nowo nakręcone sceny będzie sobie przypominał.

Buried w reżyserii Rodrigo Cortesa to opowieść o prywatnym wykonawcy w Iraku, który zostaje porwany i żywcem pochowany w trumnie. Powietrza starczy mu na około 90 minut. W jego posiadaniu jest tylko telefon i latarka. Problem w tym, iż nie wie, w której części tego państwa został pochowany. Wszelki ratunek może, więc przyjść za późno.

Ogólnoświatowa premiera zapowiedziana jest na 24 września br.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Quagmire

Jeśli potwierdzą się plotki to takie działania "zamordują" ten film. Jak na razie wydaje się, że film to studium przerażonego, uwięzionego człowieka (rany, oglądanie przez większą część filmu jedynie gry aktorskiej Ryana Reynoldsa musi być bolesne).
Retrospekcje uczynią ten obraz kolejnym filmem o porwaniu, siła filmu tkwi właśnie w formie, którą teraz studio chce zaburzyć.

Proszę czekać…