"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe szczegóły od Marvela 0

W sieci pojawiło się kilka ciekawych informacji dotyczących produkcji studia Marvel. I tak na pierwszy ogień potwierdzamy plotkę, iż Nick Fury nie pojawi się w filmie Thor. Informację taką przekazał Samuel L. Jackson wcielający się w tą postać. Zdradził za to, iż Fury pojawi się w First Avenger: Captain America. Prawdopodobnie zrekrutuje właśnie wtedy Kapitana Amerykę.

Samuel L. Jackson jako Nick Fury

Kolejną informacją dotyczącą projektów studia Marvel jest wyznaczenie daty zdjęć do filmu The Avengers. Według informacji przekazanych przez aktora zdjęcia rozpoczną się na początku lutego 2011 roku. Do tego czasu nad scenariuszem ma pracować Joss Whedon, który ma dokonać ewentualnych poprawek.

Inna ciekawostka to informacja, iż w jednej ze scen filmu Thor pojawi się legenda komiksów – Stan Lee. Artysta ten pojawi się w scenie, w której Thor jest ciągnięty przez żołnierzy amerykańskiej armii. Kierowcą ciężarówki, która zostaje później zniszczona właśnie jest Lee. Fani komiksów i uważni widzowie na pewno, będą wiedzieli, kiedy on się pojawi.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

nozdormu

w wersji np ultimate X-Men Nick Fury byl czarny.

Asmodeusz

trzeba przyznać, że Samuel L. Jackson bobrze wygląda jako Fury (poza tym że Nick był biały), co do projektów Marvela to jak najbardziej, fajnie ogląda się filmy o komiksowych herosach, choć szkoda że scenarzyści nie trzymają się komiksów tylko sami sypią pomysłami nie do końca udanymi

Proszę czekać…