Nowe szczegóły od Marvela

Samuel L. Jackson jako Nick Fury

W sieci pojawiło się kilka ciekawych informacji dotyczących produkcji studia Marvel. I tak na pierwszy ogień potwierdzamy plotkę, iż Nick Fury nie pojawi się w filmie Thor. Informację taką przekazał Samuel L. Jackson wcielający się w tą postać. Zdradził za to, iż Fury pojawi się w First Avenger: Captain America. Prawdopodobnie zrekrutuje właśnie wtedy Kapitana Amerykę.

Kolejną informacją dotyczącą projektów studia Marvel jest wyznaczenie daty zdjęć do filmu The Avengers. Według informacji przekazanych przez aktora zdjęcia rozpoczną się na początku lutego 2011 roku. Do tego czasu nad scenariuszem ma pracować Joss Whedon, który ma dokonać ewentualnych poprawek.

Inna ciekawostka to informacja, iż w jednej ze scen filmu Thor pojawi się legenda komiksów – Stan Lee. Artysta ten pojawi się w scenie, w której Thor jest ciągnięty przez żołnierzy amerykańskiej armii. Kierowcą ciężarówki, która zostaje później zniszczona właśnie jest Lee. Fani komiksów i uważni widzowie na pewno, będą wiedzieli, kiedy on się pojawi.

Źrodło: www.slashfilm.com


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux