"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Batman 3 od Nolana w 3D? 1

Operator Wally Pfister, który pracował przy niemal wszystkich filmach Christophera Nolana podczas jednego z ostatnich wywiadów zdradził kilka ciekawych informacji dotyczących planowanej produkcji trzeciej części trylogii o Batmanie, którego reżyserem jest Christopher Nolan.

Kadr z filmu Mroczny rycerz (2008)

Zapraszamy do zapoznania się z tymi informacjami.

Otóż według doniesień Pfistera, Nolan jest namawiany, aby trzecia część pojawiła się w wersji 3D. Co więcej niektórzy chcieliby, aby wszystkie sceny jakie zostaną nakręcone powstawały na specjalnych kamerach dostosowanych do kin IMAX. Dzięki temu nowy Batman zyskałby zupełnie nową jakość. Pytanie tylko jak do wszystkiego podejdzie Nolan. Reżyser podobno testował kilka możliwości kręcenia Mrocznego Rycerza w wersji trójwymiarowej. Jednak nie spodobało mu się to na, tyle, aby nakręcić film przy użyciu tej technologii.

Teraz jednak może być inaczej. Wally Pfister poinformował, iż jeśli Nolan zastosowałby podobną technologię jak James Cameron tworząc Avatara mogłoby z tego wyjść coś wspaniałego.

Z innych informacji dotyczących Batmana 3, możemy poinformować was o plotce według której studio Warner Bros ogłosi kiedy Batman 3 pojawi się w kinach podczas Comic-Con w lipcu. Plotka może być prawdziwa, bowiem to właśnie na Comic-Con w 2006 roku szefowie studia poinformowali o planach stworzenia Mrocznego Rycerza.

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Quagmire

Christopher Nolan jest jedynym człowiekiem który może odmówić Warnerowi w sprawie Batmana w 3D. Czy to dobrze? Nie wiem, widziałem 1 film w 3D więc się nie wypowiem.

HeRr

tak, teraz okaże się że wszystko można zrobić w 3-d i będzie
’wspaniałe"

Proszę czekać…