Będzie nowe Looney Tunes 0

Stacja Cartoon Network zdecydowała się stworzyć nową wersję klasycznej serii bajek Looney Tunes z królikiem Bugsem i kaczorem Duffy w rolach głównych.

Looney Tunes

Nowa wersja zabierze naszych bohaterów z lasów i umieści ich na przedmieściach razem z ich "dziwacznymi sąsiadami", Yosemite Samem, Babcią, Tweetym i Sylwestrem. Ma również pojawić się Kojot i Struś Pędziwiatr.

Czekamy na ogłoszenie daty premiery.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Trophy

"Struś Pędziwiatr" to moja ulubiona bajka. Kiedyś to się tworzyło genialne rzeczy, a teraz młodzież i dzieci zadowalają się Hanną Montaną.

Ronaldinho

Stare dobre czasy z Looney Toones, ach…. może se powtórzę kilka odcinków :) Powinni powrócić do kreskówek, mało się ich teraz robi, wręcz chyba prawie w ogóle.

Adam_Siennica

Ja tam się cieszę na powrót kultowych bohaterów :) Lepsze to niż to co teraz wymyślają :D

Flames23

Looney Tunes – to najlepsze kreskówki jakie powstały. Obecnie puszczane na kanałach dziecięcych filmy rysunkowe, zdecydowanie nie są dla dzieci.

Nowa wersja klasycznej bajki to brzmi dość groźnie. Mam nadzieję, że nie twórcy nie odejdą za daleko od pierwowzoru. Ciekawe kto będzie podkładał głos pod postacie, bo Mel’a Blanca ciężko będzie zastąpić?

Proszę czekać…