"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe info o prequelu Obcego 1

Ostatnie dni są bardzo dobre dla wszystkich fanów filmu Obcy. Otóż wczoraj informowaliśmy was o szczegółach prequela serii a dzisiaj mamy dla was nowe rewelacje. Tym razem Ridley Scott poinformował, że prawdopodobnie w kinach zobaczymy dwa filmy, które złożą się na prequel.

Kadr z filmu Obcy - 8. pasażer "Nostromo" (1979)

Podczas kolejnej rozmowy z dziennikarzami podczas promocji filmu Robin Hood, reżyser Ridley Scott powiedział, iż najprawdopodobniej w kinach pojawią się dwa filmy składające się na prequel. Co prawda artysta przyznał, że pracuje teraz nad jednym projektem, ale materiału jest tak dużo, że aby w pełni zamknąć przygotowaną przez niego historię trzeba będzie podzielić projekt na dwie części.

Z innych informacji wiemy, iż prequel zostanie nakręcony z wykorzystaniem kamer 3D, takich samych, z jakich korzystał James Cameron kręcąc Avatara. Scott zapewnił, że w nie będzie to film, który zostanie nakręcony tradycyjną techniką a następnie przekonwertowany do wersji trójwymiarowej. To jest akurat dobra wiadomość.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

pablo75

Zgadzam się. Najwidoczniej to jest nowa moda ;)

badguy

Z wywiadu ze Scottem:
– Are you going to use the James Cameron 3D cameras?
- Scott: No, I think they’ve already moved beyond.
Więc chyba nie tych samych. I litrówka: "że -w- nie będzie to film,(…)"

Asmodeusz

ach te 3D, wszyscy się tak zachwycają a jest to jedynie bajer który bez dobrej fabuły nie za wielel pomaga, co do obcego to jak najbardzie się cieszę im więcej tego typu filmów tym lepiej

Proszę czekać…