"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Poznaj szczegóły Piły VII 0

W dniu dzisiejszym ujawniono szczegóły filmu Piła VII. Obraz wyreżyseruje Kevin Greutert zaś całość powstała w oparciu o scenariusz napisany przez Patricka Meltona i Marcusa Dunstana. Produkcja pojawi się w amerykańskich kinach już 22 października br. Jako pierwszy obraz z całej serii film pojawi się w kinach w wersji 3D.

Kadr z filmu Piła VI (2009)

W obsadzie produkcji wystąpią: Tobin Bell, Elwes, Costas Mandylor, Betsy Russell, Sean Patrick Flanery, Gina Holden, Chad Donella, Laurence Anthony, Dean Armstrong i Naomi Snieckus. W produkcji wystąpi też Cary Elwes, główny bohater filmu Piła, który wcielał się w postać Dr. Lawrecne’a Gordona.

Fabuła Piły VII opowie o dalszych losach grupki ludzi, którzy przeżyli poprzednie spotkania z psychopatycznym Jigsawem. Próbując odnaleźć spokój trafiają do psychologa Bobby’ego Dagena. Nie wiedzą, iż mężczyzna skrywa pewien mroczny sekret, który na nowo rozpęta grę Jigsawa.

Nie wiemy czy film pojawi się w polskich kinach.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Michal_Dajer

Piła VI tak do końca finansową klapą nie był. Obraz kosztował 11 mln $, choćby dodając do tego drugie tyle na promocję daje to koszt w wysokości 22 mln $.
Budżet produkcji na całym świecie wyniósł 62,2 mln $, co jest wynikiem całkiem dobrym. Ale na pewno dużo niższym niż oczekiwali producenci.
Wydaje mi się, że wszystko okaże się po wynikach Piły VII. Jeśli będą zadowalające możemy spodziewać się kolejnych części. Jeśli wciąż będą słabe to sobie odpuszczą.

hqpoznan

Oglądając 6 część gubiłem sie kto jest kim…

pablo75

Obawiam się,że właśnie tak będzie…

Quagmire

Finansowa klapa Piły 6 w USA jak i powrót do fabuły dr Gordona mogą zwiastować koniec serii.
Mam tylko nadzieję, że Gordon nie okaże się kolejnym pomocnikiem Jigsawa bo nie będzie to żadne zaskoczenie, ale raczej kolejna nudna kalka poprzednich części.

pablo75

A miało się wszystko zakończyć na "Pile VI"…

Proszę czekać…