"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Sherlock Holmes 2 też w 3D 0

Studio Warner Bros poinformowało w dniu dzisiejszym, iż film Sherlock Holmes 2 będzie można oglądać w kinach w wersji trójwymiarowej. Na chwilę obecną producenci zastanawiają się czy lepiej będzie przekonwertować obraz do wersji 3D po nakręceniu zdjęć czy też może od razu kręcić przy pomocy kamer 3D. Wychodzi, więc na to, że wkrótce wszystkie filmy pojawią się w kinach w wersji trójwymiarowej.

Kadr z filmu Sherlock Holmes (2009)

Niezależnie od studia informację tą potwierdzili dwaj scenarzyści sequela – Kieran i Michele Mulroney, którzy aktualnie pracują nad przerobieniem skryptu tak, aby dostosować go do wersji trójwymiarowej.

Z tego co wiadomo aktualnie trwa spór o to czy lepiej przesunąć zdjęcia w czasie i rozpocząć nagrywanie przy użyciu kamer 3D, czy może po prostu rozpocząć planowo zdjęcia z użyciem kamer 2D a następnie cały nakręcony materiał przekonwertować do trójwymiarowej wersji. Studio raczej wolałoby tą drugą opcje, ale nie do końca z tego zadowoleni są niektórzy producenci, którzy boją się, że niektóre efekty mogą wtedy wyglądać sztucznie.

Jeśli więc faktycznie w sequelu filmu Sherlock Holmes pojawi się Brad Pitt (a nie jest to jeszcze potwierdzone) to po raz pierwszy będzie okazja obejrzeć go w trzecim wymiarze. Dla niektórych to na pewno będzie łakomy kąsek.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Michał 2010-04-26

Wychodzi, więc na to, że wkrótce wszystkie filmy pojawią się w kinach w wersji trójwymiarowej
niestety…

Redox 2010-04-26

Paranoja… Wszędzie 3D, jakby było jakąś wyrocznią ;/

Proszę czekać…