"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Guggenheim scenarzystą filmów Warner Bros 0

Studio Warner Bros poinformowało, iż zatrudniło Marca Guggenheima (producent serialu Flash Forward, scenarzysta Green Lantern) do napisania dwóch skryptów dla tego studia. Pierwszy z nich to tekst, który powstanie dla filmu fantasy pt. Leonardo da Vinci and the Soldiers of Forever. Drugi zaś to projekt pt. Thieves of Baghdad.

Logo studia Warner Bros

Film fantasy pt. Leonardo da Vinci and the Soldiers of Forever przedstawi nam zupełnie nieznaną historię słynnego naukowca – Leonardo da Vinci, który należy do tajnej organizacji. Ma ona na celu walkę z biblijnymi potworami, łamaniem tajnych kodów, poszukiwaniem zaginionych cywilizacji. W fabule nie zabraknie miejsca dla ukrytych twierdz oraz upadłych aniołów.
Projekt ten został zakupiony przez studio na początku marca. Zarys fabuły opracowali Adrian Askarieh, Roy Lee i Doug Davison.

Drugi z kolei film to projekt pt. Thieves of Baghdad. Jest to historia niezwykłej przygody, która rozegra się w X wieku. Pewna rodzina, aby odnaleźć spokój będzie musiała przeżyć przygody, jakie znamy z historii Baśni tysiąca i jednej nocy. Ma to być obraz, w którym spotkają się Sinbad, Ali Baba, w którym zobaczymy latające dywany, śmiertelne pojedynki na miecze oraz dżina w butelce.

Oba scenariusze mają powstać jeszcze w tym roku.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…