Star Wars Antologia Fanów 2009 3

Dzisiaj, tj. 30 kwietnia 2010 roku nastąpiła premiera oczekiwanej Antologii Fanów Star Wars. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tym wydawnictwem.

Star Wars

Na wstępie trzeba podkreślić jedną rzecz. Star Wars Antologia Fanów 2009 nie jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla fanatycznych fanów Sagi, znających na wylot wszystkie filmy, książki i komiksy. Każdy, kto chociaż odrobinę czuje Magie Gwiezdnych Wojen, znajdzie tu coś dla siebie.

Na pewno możemy zachęcić tych, którzy chcą lepiej zapoznać się ze światem Sagi Lucasa, a są dopiero na początku swojej długiej podróży do odległej galaktyki.

Co kryje się pod tą nazwą? Sześćdziesiąt najlepszych i najciekawszych artykułów, które pojawiły się na polskich stronach poświęconych Star Wars w 2009 roku. W tej liczącej 140 stron antologii znajdziecie recenzje, zestawienia, podsumowania, relacje z konwentów, wywiady, opowiadania i całe mnóstwo felietonów oraz esejów – wszystko to podzielone na działy tematyczne, dające pogląd na premiery i wydarzenia Star Wars z całego 2009 roku. W artykułach i między nimi nie zabrakło oczywiście gwiezdnowojennych ilustracji, przemieszanych z humorystycznymi minikomiksami, a także krótkimi notkami o różnych projektach fanowskich, ciekawostkach i współtwórcach antologii.

Zawartość antologii, bogato ilustrowanej oficjalnymi grafikami, ale też wspaniałymi przykładami twórczości fanów, umieszczono w dziesięciu działach tematycznych, które można z kolei podzielić na dwie podstawowe części. Pierwsza kierowana jest do fanów (i niefanów) uwielbiających informacje, nowości, opinie i wszelkiego rodzaju podsumowania – to recenzje, relacje z imprez, wstępy do rozdziałów oraz przeróżne artykuły o produktach z 2009 roku. Druga zainteresuje miłośników błyskotliwie i niebanalnie napisanych tekstów, często z dużą dawką humoru, niekoniecznie o Gwiezdnych wojnach czy w klimacie Gwiezdnych wojen – to felietony, eseje i opowiadania fanowskie.

Zapraszamy do ściągania, czytania i komentowania.

ŚCIĄGNIJ ANTOLOGIĘ

Star Wars Antologia Fanów 2009Star Wars Antologia Fanów 2009

[informacja prasowa]

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Flames23

Dużo czytania!!! i Niech moc będzie z Wami!!!

Proszę czekać…