Zobacz Gargamela! 0

Pojawiło się pierwsze zdjęcie z planu, na którym możemy dostrzec Hanka Azarię w roli Gargamela. Oczywiście z pełną charakteryzacją.

Gargamel

Kinowa adaptacja kultowej bajki pt. The Smurfs opowiada o złym czarodzieju, Gargamelu, który wygonił smerfy z wioski i z ich magicznego świata prosto do naszego. Pojawiają się w środku Central Parku w Nowym Jorku. Teraz nasi dzielni, niebiescy bohaterowie muszą znaleźć sposób, aby wrócić do wioski, zanim Gargamel ich złapie.

W obsadzie są: Neil Patrick Harris, Jayma Mays, Sofia Vergara, Anton Yelchin, Jonathan Winters, Katy Perry, Alan Cumming, Fred Armisen, George Lopez, Paul Reubens, John Oliver, Kenan Thompson, B.J. Novak, Jeff Foxworthy, Wolfgang Puck i Gary Basaraba.

Fabuła trochę zmieniła się od pierwszych ogłoszeń kinowej wersji Smerfów, ale czy na lepsze? Jak Wam podoba się kinowy Gargamel?

GargamelGargamelGargamelGargamelGargamelGargamel

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 9

Avatar square 200x200
Quagmire 2010-05-04

Po śmierci Wiesława Drzewicza Gargamelem był Mirosław Wieprzewski znany z roli Kulfona w programie "Ciuchcia" więc problem rozwiązany.

Adam Siennica 2010-05-03

Jestem ciekaw jak to zrobią. Znajdą kogoś o bardzo podobnym głosie?

Maciej Przybyszewski 2010-05-03

Gargamel wypisz wymaluj. Szkoda tylko, że w polskiej wersji nie będzie już mówił głosem nieodżałowanego Wiesława Drzewicza.

Odi 2010-05-02

Co Tarantino może wnieść do filmu przeznaczonego dla milusińskich?

Redox 2010-05-02

Szkoda, że w obsadzie nie pojawił się jednak Quentin Tarantino. Jakiś czas temu krążyły takie plotki. Szkoda, bo lubię faceta i ten jego specyficzny, czarny typ humoru. Mógłby wnieść wiele do filmu…

Proszę czekać…