Rambo 5 nie powstanie 1

Nie wiadomo do końca, jakie są powody, skoro od miesięcy informujemy o nowinkach dotyczących Rambo 5, ale najwyraźniej Stallone zrezygnował z projektu.

Rambo

W wywiadzie dla Empire aktor i reżyser mówi o Rambo 5:

Myślę, że Rambo już się zakończył. Nie sądzę, że powstanie kolejna odsłona. Jestem na 99 % pewny. Chciałem to zrobić. Myślę, że tak jak Rocky Balboa, postać zrobiła pełne koło. Pojechał do domu. Kolejna przygoda Rambo może być potraktowana jako gest najemnika, a tego nie chcę.

Stallone wyjawił, że zamiast Rambo, chce pracować nad sequelem The Expendables.

Przypomnijmy, że premiera filmu akcji z największymi twardzielami w historii kina odbędzie się 20 sierpnia w Polsce.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

drfalck

Pomijając te 65 lat na karku w przypadku premiery w 2011.. :)

I całe szczęście. Pierwsza część świetna, druga także niezła. Trzecia do obejrzenia, ale czwarta żałosna. Rambo w XXI wieku już raczej nie ma co robić. Wszyscy jego wrogowie zniknęli lub przestali być wrogami.

JohnnyDepp

szkoda ,szacun dla Slya

Redox

Może to i dobrze. Podobno producenci nie mieli pomysłów na fabułę. Obok pomysłów takich jak umiejscowienia fabuły w Meksyku (kartelem przemycającym dzieci), pojawiła się nawet idea przerobienia filmu na science fiction, gdzie pan John miałby toczyć walkę z mutantami żołnierzami (absurd jak dla mnie!).
A na "The Expendables" myślę warto czekać! Wierzę, że Stallone tchnie w ten film klimat dawnych obrazów akcji ze wspaniałym klimatem i gronem podstarzałych, bo podstarzałych, ale twardzieli :)

pablo75

Wrócił do domu,więc najwyższy czas aby już sobie odpoczął :)) Dzięki za te 4 filmy!!!

Proszę czekać…