Udany powrót Freddy'ego Kruegera 1

Remake Koszmaru z ulicy Wiązów, pomimo bardzo słabych recenzji, zdołał zająć pierwsze miejsce w box office zarabiając 32,2 miliony dolarów. Obraz o budżecie 30 milionów dolarów w reżyserii Samuela Bayera osiągnął średnią 9,665 dolarów na kino. Przypomnijmy, że główną rolę gra Jackie Earle Haley, a w Polsce film obejrzymy 3 czerwca.

Koszmar z ulicy wiązów

Jak wytresować Smoka dalej dobrze sobie radzi jako tegoroczny hit studia DreamWorks. Animacja zarobiła kolejne 10,8 miliona dolarów i w szóstym weekendzie wyświetlania zajęła drugie miejsce. Razem na koncie ma już 192,4 miliony dolarów.

Jak wytresować smokaJak wytresować smoka

Komedia Nocna Randka uplasowała się na miejscu trzecim z wynikiem 7,6 miliona dolarów. Obraz zrobiony za 55 milionów dolarów ma na koncie już 73, 6 miliona.

Nocna RandkaNocna Randka

Czwarte miejsce zajął Plan B z Jennifer Lopez, zarabiając 7,2 miliony dolarów. Obraz o budżecie 35 milionów będzie miał problemy ze zwróceniem kosztów produkcji.

Zła passa Brendana Frasera trwa nadal. Jego nowy film familijny Furry Vengeance zarobił marne 6,5 miliona dolarów.

W najbliższy piątek, 7 maja do kin w USA wchodzi Iron Man 2 i rozpoczyna nam sezon letni w kinach.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

essss 2010-05-04

oglądałem ostatnio nowy friday the 13th i fatal total
i jak widać z freddego też zrobili popłuczyny …a szkoda wielka no ale jako oddany fan z czasów młodości do kina bedzie trzeba się wybrać
ps oni tylko chyba ciekawe trailery potrafią zrobić już w tym hollywood

Quagmire 2010-05-03

Z wierzchu wydaje się, że to udany powrót Freddy’ego, ale z tych 32 mln aż 16 to wpływy z piątku. W niedzielę film zarobił już tylko niecałe 6 mln $.
Wygląda na to, że Koszmar będzie notował bardzo duże spadki (dodatkowo za tydzień w USA Iron Man2!), a decyzja o kręceniu sequela może zostać cofnięta.

karamija 2010-05-03

Mam nadzieję, że nie będzie to tandetne.

Redox 2010-05-03

Remake "Koszmaru z ulicy Wiązów" zapowiada się całkiem nieźle. Jest dość klimatyczny, mroczny zwiastun, ciekawe plakaty i oczywiście fajnie ucharakteryzowany Freddy :) Mam wielką nadzieję, że twórcy zaproponują nam więcej aniżeli remaki horrorów ostatnich lat, takie jak "Halloween" czy "Piątek trzynastego".
I jeszcze taki malutki drobiazg – panie Adamie źle zlinkował pan Brendana Frasera (końcowe 'a' nie należy już do odnośnika).

JohnnyDepp 2010-05-03

ogladałem Nocną randke śmieszny jest polecem

Proszę czekać…