Nowa zapowiedź Shreka 4 0

Zapraszamy do obejrzenia nowej zapowiedzi czwartej części Shreka pod tytułem Shrek Forever After.

Shrek 4

Film w Polsce pojawi się dwa miesiące po premierze światowej z uwagi na dokładne przygotowanie dubbingu. Będziemy mogli obejrzeć go 9 lipca.

Zapraszamy do oglądania i komentowania.

Po pokonaniu smoka, uratowaniu pięknej księżniczki oraz ocaleniu królestwa swoich teściów, Shrekowi powoli zaczyna brakować pracy. Zamiast wypędzać ludzi ze swojego domu coraz częściej zdarza mu się nawet dawać autografy. Pewnego dnia na jego drodze staje chytry karzeł Rumpelstiltskin (znany z baśni braci Grimm) i jego życie zostaje odmienione. Pod wpływem chytrego planu karła, Shrek zostaje przeniesiony do alternatywnej rzeczywistości gdzie na ogry się poluje a jego ukochana Fiona w ogóle go nie zna. Przy pomocy swojego przyjaciela Osła i kota w butach ponownie będzie musiał zawalczyć o miłość swojego życia.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

pablo75 2010-05-05

Ja sobie już tą część odpuszczę,bo ogólnie trylogia mnie nie zachwyciła.

nathalie 2010-05-05

Zwiastun niby ciekawy, ale cała fabuła wydaje się być już trochę przekombinowana. Wątpię żebym wybrała się na to do kina, może kiedyś tam obejrzę. Ze "shrekowych" filmów tylko pierwsza część zasługuje wg mnie na uwagę.

radian 2010-05-05

A ja myślę że to będzie kolejna dobra część , po obejrzanych trailerach sądzę że będzie niezły ubaw , a postacie jeszcze nas zaskoczą :)

BASKA_1980 2010-05-05

Co za dużo to nie zdrowo!!! Ja bym poprzestała na tych 3 częściach…ta trzecia była już dużo gorsza od pierwszej i drugiej. Aż strach się bać co będzie mówił i robił Shrek w tej czwartej części,żeby nas rozbawić:-)))

Proszę czekać…