Zwiastun tajnego projektu Abramsa?

J.J. Abrams

Wszyscy pamiętamy szał i zaciekawienie, gdy nagle z Transformersami Michaela Baya pojawił się zwiastun tajnego projektu J.J. Abramsa, który potem okazał się Projektem: Monster.

Była to jedna z najbardziej zaskakujących kampanii reklamowych od wielu lat, która rozpoczęła niesamowity ciąg marketingu wirusowego, gdzie wszyscy się zastanawiali co to będzie za film.

Najwyraźniej J.J. Abrams i Paramount chcą powtórzyć tę metodę z nowym projektem. Według potwierdzonych informacji, w Stanach Zjednoczonych przed Iron Manem 2 będzie puszczany zwiastun supertajnego projektu słynnego reżysera. Projekt jest tak tajny, że nawet pracownicy kina nie mogą wiedzieć co to będzie, aż rozpocznie się pierwszy seans.

Nieoficjalnie mówi się, że teaser będzie dotyczyć projektu pt. Super 8, który tematycznie może być rzekomym prequelem Projektu: Monster. Z drugiej strony, zdjęcia się nie rozpoczęły, Abrams raczej go nie wyreżyseruje, a twórca Projektu Monster, Matt Reeves jest zajęty, więc teoretycznie może to być zupełnie coś innego.

Następna informacja może być traktowana jako spoilerowa. Jeśli nie chcecie wiedzieć przed obejrzeniem, co to za zwiastun, nie czytajcie tego.

Tajne źródła mówią, że zwiastun rozpoczyna się od grupy dzieciaków bawiących się kamerą Super 8 w latach 70. albo 80. Kiedy kręcą swój film, zauważają, że w kadrze pojawia się pozaziemska istota. Źródła mówią, że Super 8 jest w pełni powiązany z Projektem: Monster, prawdopodobnie jest to prequel.

Mimo wszystko, nawet ta informacja jest niepotwierdzona i są to spekulacje. Paramount na pewno na dniach opublikuje zwiastun na sieci i wszystko będzie jasne.

Co Wy o tym sądzicie?