Zwiastun tajnego projektu Abramsa? 0

Wszyscy pamiętamy szał i zaciekawienie, gdy nagle z Transformersami Michaela Baya pojawił się zwiastun tajnego projektu J.J. Abramsa, który potem okazał się Projektem: Monster.

J.J. Abrams

Była to jedna z najbardziej zaskakujących kampanii reklamowych od wielu lat, która rozpoczęła niesamowity ciąg marketingu wirusowego, gdzie wszyscy się zastanawiali co to będzie za film.

Najwyraźniej J.J. Abrams i Paramount chcą powtórzyć tę metodę z nowym projektem. Według potwierdzonych informacji, w Stanach Zjednoczonych przed Iron Manem 2 będzie puszczany zwiastun supertajnego projektu słynnego reżysera. Projekt jest tak tajny, że nawet pracownicy kina nie mogą wiedzieć co to będzie, aż rozpocznie się pierwszy seans.

Nieoficjalnie mówi się, że teaser będzie dotyczyć projektu pt. Super 8, który tematycznie może być rzekomym prequelem Projektu: Monster. Z drugiej strony, zdjęcia się nie rozpoczęły, Abrams raczej go nie wyreżyseruje, a twórca Projektu Monster, Matt Reeves jest zajęty, więc teoretycznie może to być zupełnie coś innego.

Następna informacja może być traktowana jako spoilerowa. Jeśli nie chcecie wiedzieć przed obejrzeniem, co to za zwiastun, nie czytajcie tego.

Tajne źródła mówią, że zwiastun rozpoczyna się od grupy dzieciaków bawiących się kamerą Super 8 w latach 70. albo 80. Kiedy kręcą swój film, zauważają, że w kadrze pojawia się pozaziemska istota. Źródła mówią, że Super 8 jest w pełni powiązany z Projektem: Monster, prawdopodobnie jest to prequel.

Mimo wszystko, nawet ta informacja jest niepotwierdzona i są to spekulacje. Paramount na pewno na dniach opublikuje zwiastun na sieci i wszystko będzie jasne.

Co Wy o tym sądzicie?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

JohnnyDepp

Projektem: Monster był zajebisty !!!

Trophy

I znowu będzie lepsza kampania reklamowa niż sam film.

MJ_MARTINO

To jest nas 4 :) więc czekamy na promo ;)

Ronaldinho

No to czekamy, wszystko czego dotknie J.J. Abrams zamienia się w złoto :) A przy okazji jak zawsze poziom produkcji jest bardzo wysoki. Właśnie przypomniałem sobie pierwsze minuty "Star Treka", w jego reżyserii, do momentu pojawienia się tytułu i i jest to z pewnością jedno z najlepszych otwarć filmowych ostatniej dekady. Oczywiście duża w tym zasługa Michaela Giacchino i jego genialnej muzyki, coś pięknego.

Adam_Siennica

Dokładnie. Kampania Cloverfielda była genialna, jeśli to powtórzy albo i zrobi lepiej – jestem za. Nie mogę się doczekać weekendu, by się dowiedzieć o co chodzi :))

Proszę czekać…