"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Epoka lodowcowa 4 w 2012 roku 0

Co robi się, gdy sequele zarabiają więcej niż pierwszy film? Oczywiście tworzy się kolejne filmy. I tak właśnie postąpiło studio 20th Century Fox z serią Epoka lodowcowa. Właśnie oficjalnie poinformowano, iż kolejny obraz zadebiutuje w kinach 13 lipca 2012 roku. Projekt nosi roboczy tytuł: Ice Age: Continental Drift.

Kadr z filmu Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów (2009)

Taka data premiery oznacza, iż obraz będzie miał sporą konkurencje, co może być prawdziwym sprawdzianem dla całej serii. Otóż 3 lipca 2012 roku pojawi się w kinach reboot Spider-Mana. Natomiast 20 lipca ma pojawić się w kinach chyba najbardziej oczekiwana produkcja ostatnich lat – trzecia i ostatnia część przygód Batmana.

Przypomnijmy, iż pierwszy film z serii Epoka lodowcowa zarobił 383 mln $. W 2006 roku Epoka lodowcowa 2: Odwilż przyniosła producentom 655,4 mln $. Ostatni zaś film, który pojawił się w kinach w zeszłym roku zarobił na całym świecie 884,8 mln $.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

MrZaphod

Fajnie że będzie 4 część, szkoda tylko że tak późno. W sieci krążą plotki że twórcy potwierdzili obecność Scratte i podobno będzie mieć ze Scratem młode ;-)

Proszę czekać…