"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Kolejne role Rourke'a 0

Według niepotwierdzonych informacji Mickey Rourke negocjuje właśnie swój udział w dwóch kolejnych projektach filmowych, które wyreżyseruje Tony Scott. Obaj panowie spotkali się już raz na planie filmu Człowiek w ogniu. Podobno ich współpraca układała się bardzo dobrze, dlatego też teraz reżyser znów jest zainteresowany zatrudnieniem aktora.

Mickey Rourke w filmie Zapaśnik (2008)

Pierwszy z projektów nosi tytuł Potzdamer Platz. Pierwsze informacje na temat tego obrazu pojawiły się pod koniec ubiegłego roku. Ma to być mroczna opowieść o kilku członkach mafii z New Jersey. Mężczyźni ci postanawiają rozszerzyć swoją nielegalną działalność na inne kraje świata. To doprowadzi do starcia z lokalnymi gangsterami.

Drugi z projektów to Hell’s Angels. Ten film z kolei ma opowiedzieć historię Sonny’ego Bargera – założyciela jednej z największych i najbardziej niebezpiecznych gangów motocyklowych w Stanach Zjednoczonych. Mężczyzna ten pół swojego życia przesiedział w więzieniach. Był skazywany za porwanie, posiadanie narkotyków, wyłudzanie pieniędzy, zabójstwo oraz molestowanie seksualne. Rourke miałby zagrać główną rolę.

Wychodzi na to, że aktualnie trwa dobra passa tego aktora.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…