Titanic 2 już w sierpniu 2

Titanic 2 – temat żartów związanych z kinem od premiery hitu Jamesa Camerona pod tytułem Titanic. Raz nawet zrobiono fanowski zwiastun domniemanego sequelu, który wywołał bardzo humorystyczne reakcje u kinomaniaków.

Titanic 2

Teraz to już nie żart, zdjęcia do Titanica 2 dobiegły końca i nie jest to sequel autorstwa Jamesa Camerona.

Legendarne studio Asylum robiące własne wersje superprodukcji z myślą o rynku DVD właśnie skończyło produkcję Titanica 2.

Zrobili m. in. takie filmy jak The Terminators, Street Racer, Transmorphers, Da Vinci Treasure czy Temple of the Skulls.

Fabuła zapowiada nam ambitną i oscarową produkcję. W setną rocznicę podróży Titanica, nowy, luksusowy statek ochrzczony nazwą Titanic 2 wyrusza w podróż taką jak jego sławniejszy imiennik. Przez tsunami pojawia się lodowiec na drodze okrętu. Pasażerowie i załoga muszą walczyć, aby nie podzielić tego samego losu co Titanic.

Premiera na DVD w Stanach 24 sierpnia 2010 roku. Zapraszamy do komentowania.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 11

regoat

cale szczesnei ze tylko na dvd :), na kanalach tv pewnie to hit, pewnie niedlugo zobaczymy to na polsat albo tvn

pablo75

Ja również póki co podchodzę do tego z przymrużeniem oka,ale zobaczymy…

Iqqa

Asylum nową Tromą.

Adam_Siennica

Jeśli ktokolwiek widział dzieło studia Asylum, to powinien wiedzieć, że są to filmy, których NIE DA się oglądać :) Zarabiają $$$ na znanych tytułach ;)

MJ_MARTINO

Pachnie odgrzewanym kotletem ;D fuj ;p
Ale kto wie w końcu można na rożne sposoby przedstawić bohaterów i ich własne dramaty w obliczu nieuniknionej katastrofy.
Trzeba ten obraz po prostu obejrzeć :)

Proszę czekać…