I'm Still Here w kinach?

Aktor Joaquin Phoenix

W ubiegłym tygodniu odbył się specjalny pokaz produkcji pt. I’m Still Here: The Lost Year Of Joaquin Phoenix. Obraz ten obejrzeli szefowie największych studiów filmowych, które mogłyby zakupić jak i zająć się dystrybucją tej produkcji. Reżyserią zajął się Casey Affleck.

Według pierwszy informacji szefowie studiów są zarówno zachwyceni jak i przerażeni tą produkcją. W pierwszych relacjach mówi się, iż przy tym obrazie Borat czy Bruno to filmy dla dzieci. Z tego względu nie wiadomo czy ktoś zdecyduje się wydać film w kinach czy też od razu pojawi się na płytach DVD i Blu-ray.

Przypomnijmy, iż w ubiegłym roku aktor Joaquin Phoenix ogłosił, że rezygnuje z grania w filmach na rzecz muzyki. Postanowił zostać raperem. Po pół roku okazało się, iż wszystko to żart stworzony na potrzeby tej produkcji. W obrazie I’m Still Here zobaczymy co się działo z aktorem przez ten okres czasu.

Pierwsze nieoficjalne informacje wskazują, iż znajdują się tu śmiałe sceny erotyczne (z udziałem aktora, prostytutek i jego rzeczniczki prasowej). W filmie wielokrotnie będzie okazja oglądania Phoenixa nago (podobno sceny nagości przypominają bardziej gejowski film porno niż normalną produkcje). Kamera śledziła także jak jeden ze znajomych aktora załatwił swoją naturalną potrzebę (i nie mówimy tu o moczu) na twarz gwiazdora.

Z tego względu nie jest pewne jak zachowają się producenci. A wy, chcielibyście zobaczyć tą produkcję w kinach?

Źrodło: www.comingsoon.net


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux