"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Harold, Kumar i płaczące dziecko 0

W sieci pojawiła się dzisiaj ciekawa informacja dotycząca trzeciej części przygód dwóch niezwykłych przyjaciół – Harolda i Kumara. Jak informowaliśmy was już wcześniej właśnie rozpoczęto fazę pre-produkcji filmu A Very Harold & Kumar Christmas. Obraz wyreżyserują Jon Hurwitz i Hayden Schlossberg.

Kadr z filmu Harold i Kumar uciekają z Guantanamo (2008)

Otóż w sieci pojawiła się informacja, że rozpoczęto casting do tej produkcji. Twórcy poszukują słodkiego dwuletniego bobasa. Dziecko miałoby się wcielić w rolę Avy – córki tajemniczej postaci o imieniu Todda, który wraz z Haroldem i Kumarem uda się w poszukiwanie bożonarodzeniowej choinki. Ze względu na fakt, iż jej tatuś jest nałogowym palaczem marihuany córka wciąż chichocze.

Fabuła filmu A Very Harold & Kumar Christmas rozgrywać się będzie w 10 lat po wydarzeniach, których akcja rozgrywa się w filmie Harold i Kumar uciekają z Guantanamo. Harold (John Cho) ożenił się i prowadzi teraz ustatkowane rodzinne życie. Stara się trzymać z dala od swojego przyjaciela i wspomagaczy. Kumar (Kal Penn) z kolei wciąż mieszka w ich starym mieszkaniu gdzie w przerwach przed paleniem narkotyków chodzi do pracy. Na krótko przed świętami zostaje bezrobotnym, co sprawia, iż postanawia odwiedzić dawnego kumpla. Podczas pobytu w domu Harolda, Kumar przypadkowo podpala choinkę. Obaj przyjaciele będą musieli odbyć teraz podróż po specjalny rodzaj choinki. Jak łatwo się domyślić ich wyprawa obfitować będzie w szereg szalonych przygód.

Źrodło: www.movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
borciuchy 2010-05-12

Czyli szukają bobasa, który zagra dziecko Kumara.

Proszę czekać…