"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Mali agenci i wujaszek Machete 0

Reżyser Robert Rodriguez w jednym z ostatnich wywiadów zdradził kilka nowych szczegółów czwartej części przygód Małych agentów. Obraz o roboczym tytule Spy Kids 4: Armageddon ma pojawić się w kinach 19 sierpnia 2011 roku. Film zostanie nakręcony przy użyciu technologii 3D.

Kadr z filmu Mali Agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd (2003)

Rodriguez potwierdził, iż w nowym filmie o przygodach Małych agentów głównymi bohaterami nie będzie rodzeństwo bliźniaków Carmen i Juni. Zastąpi ich inne rodzeństwo bliźniaków – Rebecca i Cecil Wilstonowie. Ich ojciec to były szpieg, który aktualnie pracując w telewizji tropi przestępców. Mają jeszcze macochę (także byłą pracownicę wywiadu), z którą nie potrafią się dogadać.

Głównym czarnym charakterem w nowej części zostanie niejaki Strażnik czasu – rzekomo największy i najniebezpieczniejszy przestępca we wszechświecie. Nosi on dziwną maskę z zegarem, która ma odstraszać przeciwników.

Rodriguez poinformował także, iż w fabule pojawi się kilka bohaterów trzech poprzednich części. Zdradził na przykład, iż Carmen zostanie szefową dwójki małych agentów. Co ciekawe poinformował także, że w walce z niebezpiecznym przestępcom dzieciaki wspomoże ich uroczy wujek Machete (Danny Trejo).

Praca na planie rozpocząć ma się jeszcze w te wakacje.

Źrodło: www.moviehole.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Dwie pierwsze części mi się podobały, ale trzecia już nie. Myślę, że czwarta będzie niestety na poziomie trzeciej :(

Proszę czekać…