Teaser Super 8 w HD! 5

Rusza machina zagadek i marketingowych ciekawostek. Pojawił się oficjalnie zwiastun filmu Super 8, tajnego projektu Abramsa, którego zwiastun był pokazywany przed Iron Manem 2.

Super 8

Ma być to film science fiction, który produkowany jest przez Stevena Spielberga. Według plotek, fabuła opowiada o grupce młodych ludzi, którzy trafiają do słynnej Strefy 51, gdzie nakręcą coś co ich przerazi. Domniemam, że to tylko pogłoski i musimy poczekać na pełny opis fabuły.

J.J. Abrams, mistrz zagadek, twórca zakręconego serialu Zagubieni, ukrył w zwiastunie ślady, które rozpoczynają wielki marketing wirusowy.

LiteryLitery

Na końcu przez obiektyw kamery przelatują litery. Według internetowych speców widzimy tam słowo: Scariest Thing I Ever Saw

Około dwóch tygodni temu została zarejestrowana domena ScariestThingIEverSaw.com. Rejestracji dokonała ta sama firma, która kupiła super8-movie.com. Wchodząc na tę stronę pokazuje się nam 16-bitowy mikrokomputer z napisami. Jeśli wydrukujecie wszystkie strony, ukaże się Wam następująca wiadomość:

Przestań publikować informacje. Mogę odpowiedzieć na Twoje pytania. Mam dowód.

Jeśli zrobicie wszystko, co pokaże się na zielonym ekranie, dojdziecie do ekranu z odliczaniem. Jeśli dokona się odpowiednich obliczeń, wychodzi nam, że coś wydarzy się w południe 15 maja. Co takiego twórcy będą chcieli opublikować? Tego nie wiemy.

Trzeba przyznać,J.J. Abrams ma smykałkę do zagadkowych i ciekawych promocji swoich tajnych projektów. Jak Wam się podoba?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

kebab666

już nie mogę sie doczekać ! :)

regoat

wow, ciekawe co to tak tak wychodzi :)

MJ_MARTINO

Nie zły motyw z tą zagadką ;D i ukrytymi wiadomościami ;D

Michal_Dajer

Abramsa lubię właśnie za to, że jak nikt inny potrafi świetnie promować swoje produkcje. Może jego filmy nie są genialne (poza Star Trek), ale pod względem marketingu to majstersztyk.
A co do Super 8 to teaser zapowiada się bardzo ciekawie. Teraz trzeba tylko oczekiwać na pierwszy trailer, który pewnie dopiero za rok.

Proszę czekać…