Teaser Super 8 w HD!

Super 8

Rusza machina zagadek i marketingowych ciekawostek. Pojawił się oficjalnie zwiastun filmu Super 8, tajnego projektu Abramsa, którego zwiastun był pokazywany przed Iron Manem 2.

Ma być to film science fiction, który produkowany jest przez Stevena Spielberga. Według plotek, fabuła opowiada o grupce młodych ludzi, którzy trafiają do słynnej Strefy 51, gdzie nakręcą coś co ich przerazi. Domniemam, że to tylko pogłoski i musimy poczekać na pełny opis fabuły.

J.J. Abrams, mistrz zagadek, twórca zakręconego serialu Zagubieni, ukrył w zwiastunie ślady, które rozpoczynają wielki marketing wirusowy.

LiteryLitery

Na końcu przez obiektyw kamery przelatują litery. Według internetowych speców widzimy tam słowo: Scariest Thing I Ever Saw

Około dwóch tygodni temu została zarejestrowana domena ScariestThingIEverSaw.com. Rejestracji dokonała ta sama firma, która kupiła super8-movie.com. Wchodząc na tę stronę pokazuje się nam 16-bitowy mikrokomputer z napisami. Jeśli wydrukujecie wszystkie strony, ukaże się Wam następująca wiadomość:

Przestań publikować informacje. Mogę odpowiedzieć na Twoje pytania. Mam dowód.

Jeśli zrobicie wszystko, co pokaże się na zielonym ekranie, dojdziecie do ekranu z odliczaniem. Jeśli dokona się odpowiednich obliczeń, wychodzi nam, że coś wydarzy się w południe 15 maja. Co takiego twórcy będą chcieli opublikować? Tego nie wiemy.

Trzeba przyznać,J.J. Abrams ma smykałkę do zagadkowych i ciekawych promocji swoich tajnych projektów. Jak Wam się podoba?