"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe informacje o Transformers 3 0

W sieci pojawiło się dzisiaj kilka nowych i bardzo ciekawych informacji dotyczących filmu Michaela Baya pt. Transformers 3. Otóż według nieoficjalnych doniesień w fabule trzeciej części pojawią się dwaj kontrowersyjni bliźniacy- roboty. Chodzi oczywiście o Skidsa i Mudflapa.

Kadr z filmu Transformers: Zemsta upadłych (2009)

Gdy podano oficjalnie, że powstanie film Transformers 3 wydawało się, iż studio Paramount Pictures zdecyduje się usunąć z fabuły kontrowersyjne postacie Skidsa i Mudflapa. Niektóre organizacje antyrasistowskie zarzucały tym postaciom, iż zostały tak wykreowane, aby oczerniać czarnoskórych mieszkańców ameryki.

Dzisiaj jednak wydaje się, iż dwaj bliźniacy- roboty jednak się pojawią. W internecie pojawił się krótki filmik, na którym widać plan zdjęciowy filmu Transformers 3. Widać na nim dwa samochody Chevy Beat i Chevy Trax, czyli modele samochodów, które wykorzystano do postaci bliźniaków.

Przypomnijmy, iż w trzeciej części produkcji ponownie zobaczymy Shię LaBeouf'a, Megan Fox i inne główne postacie poprzednich dwóch produkcji. Premiera zapowiedziana jest na lipiec 2011 roku.

Zobacz nieoficjalny filmik z planu zdjęciowego:

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

regoat 2010-05-12

kurde filmik niedziala. ja osobiscie mam nadzieje ze 3 czesc bedzie troche fajniejsza od 2 ktore byla ok ale juz nie taka porywajaca jak 1

Proszę czekać…