"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Walka o budżet Przed Świtem 0

Chociaż fani wampirzej sagi Stephenie Meyer nie mogą doczekać się 30 czerwca br., kiedy do kin wchodzi film Saga "Zmierzch": Zaćmienie, to już pojawiają się plotki na temat produkcji ostatniej części sagi – filmu The Twilight Saga: Breaking Dawn. Według niektórych doniesień trwa spór o gaże, jaką mają dostać aktorzy.

Edward i Bella z sagi "Zmierzch"

Na początek uspokajamy wszystkich fanów tej produkcji. Problem nie dotyczy trójki głównych bohaterów filmu. Kristen Stewart, Robert Pattinson i Taylor Lautner na pewno pojawią się w czwartej części. Wstępny kontrakt już podpisali teraz trwają negocjacje o jak dużą kwotę wzrosną ich zarobki. Według nieoficjalnych danych cała trójka za rolę w tej produkcji ma dostać od 3 do nawet 7 mln $.

Problem dotyczy głównie Kellana Lutza i Ashley Green, którzy także chcieliby zarobić dużo więcej niż obecnie. Studio z kolei nie zgadza się, aby ich gaża wzrosła o taką kwotę, jaką żądają. Z tego względu pojawiła się nieoficjalna informacja, iż któreś z nich może zostać wyrzucony z obsady.

Może w tym być trochę prawdy, bowiem po sporze z Rachelle Lefevre (grała wampirzycę Wiktorię) studio Summit postanowiło wyrzucić ją z obsady a na jej miejsce zatrudnić Bryce Dallas Howard. Co prawda wtedy nie chodziło o gaże (a o inne zobowiązania aktorki), ale po ostrej reakcji studia możemy się wszystkiego spodziewać.

I na koniec garść nowych informacji o filmie The Twilight Saga: Breaking Dawn. Według wstępnych informacji całość zostanie podzielona na dwie części. Obie wyreżyseruje Bill Condon a obraz pojawiłby się w kinie w listopadzie 2011 roku oraz latem 2012. By budżet nie był tak duży całość zostałaby nakręcona od razu a większość zdjęć powstałaby w Luizjanie.

Źrodło: www.hollywoodreporter.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…