"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowy projekt Luca Bessona 1

Wielkie amerykańskie wytwórnie filmowe toczą zażarty spór o możliwość wyprodukowania i dystrybuowania nowego projektu Luca Bessona pt. Columbiana. Obraz ma nawiązywać to największego hitu reżysera – filmu z 1994 roku pt. Leon zawodowiec. Praca na planie mają ruszyć na początku przyszłego roku.

Reżyser Luc Besson

Według magazynu LA Times walkę o nową produkcje Bessona toczą głównie Warner Bros, Paramount Pictures oraz 20th Century Fox. Wszystkie liczą na ogromny sukces nowej produkcji.

Columbiana to historia 20-letniej pięknej dziewczyny, która postanawia zemścić się na osobach odpowiedzialnych za śmierć jej rodziny. Akcja rozgrywać się ma w Ameryce Łacińskiej i Stanach Zjednoczonych.

Aktualnie Besson pracuje nad sequelem filmu Uprowadzona. W drugiej połowie roku rozpocznie zaś pracę nad tajemniczym projektem, który opowie o kosmicznym więzieniu dla największych przestępców świata.

Źrodło: www.hollywoodreporter.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Young_Caesar

jak Colin Farrell mógł grać syna Angeliny Jolie w Aleksandrze to i Portman bedzie mogła zagrać 20sto latke:)
Jestem za tym filmem, tylko Leona też brak;( ;p

Czudi

Może być Portman, może być ktoś inny, ważne, by nowa dekada dla Bessona była czasem żniw:)
Jeśli tylko ten projekt ruszy, to ja odcinam się od wszelkich informacji o fabule, zwiastunów czy innych pierdół, które mogą zepsuć późniejszą zabawę;)

Adam_Siennica

Natalka młodo wygląda. Muszą ją wziąć :)) Skoro film ma nawiązywać, bohaterką jest panna, więc wniosek nasuwa się sam :)

Czudi

Już dłuższy czas czekam na film Luca na poziomie tych z lat 90-tych. Ostatnia dekada to jedynie udana produkcja, bo Angel-A i Artur, to jednak nie było to czego po tym gościu można oczekiwać.
Fabularnej kontynuacji Leona bym nie chciał, ale smaczek z Portman w roli głównej to byłoby coś.
Tylko bohaterka ma mieć 20 lat i pewnie wybiorą kogoś innego

Adam_Siennica

LOL! – Sequel Leona z gówniarą w roli głównej ?:) Ciekawe czy Natalie zagra :D

Proszę czekać…