http://vimeo.com/mironkundzicz

Tom Cruise i jego trzy projekty 0

Pomimo ostatnich zawirowań w życiu aktora, Tom Cruise ciągle ma zamiar zagrać w trzech nowych produkcjach.

Planuje on swój udział w niezależnym dramacie politycznym Lions for Lambs, dramacie familijnym The Ha-Ha, dla Warner Bros. i dramacie Spike'a Lee (Malaria) Selling Time, dla Foxa.

Tom Cruise w filmie Zakładnik 2004Tom Cruise w filmie Zakładnik 2004

Lions for Lambs ma opowiadać historię plutonu amerykańskich żołnierzy w Afganistanie. Autorem scenariusza jest Matthew Carnahan (Gliniarze bez odznak), a reżyserem i odtwórcą jednej z ról ma być Robert Redford (Zaklinacz koni). Cruise (Jerry Maguire) wcieli się w rolę kongresmana, a Meryl Streep (Anioły w Ameryce) zagra dziennikarkę.

W The Ha-Ha, do którego scenariusz napisał Chuck Leavitt, Tom wcieli się w głuchego weterana wojny w Zatoce Perskiej, którym opiekuje się porzucony dziewięciolatek.

Ostatni obraz, Selling Time, ma opowiadać historię człowieka, który sprzedaje kawałki swojego czasu, w nadziei, że uda mu się jeszcze raz przeżyć i zmienić najgorszy dzień w jego życiu. Lee spotykał się z Cruisem kilka razy, aby omówić ten projekt, a teraz dopracowuje scenariusz razem z Danem McDermottem (Angela's Eyes).

Zdjęcia do projektów mają się rozpocząć w lutym i Tom Cruise jest zdeterminowany by w nich zagrać.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Trophy

Właśnie widze i bardzo sie ciesze z tego powodu ;P

majron

no widzisz :) i po co sie meczyc jak masz tutaj :P

Trophy

Właśnie przeczytałam to na zagranicznej stronce:P

Proszę czekać…