Transformers 3 będzie najlepszy 0

Do obsady Transformers 3 dołączył Alan Tudyk, znany z Firefly czy Dollhouse. Nie wiadomo dokładnie w jaką wcieli się rolę.

Transformers

W obsadzie są: Shia LaBeouf, John Malkovich, Frances McDormand, Patrick Dempsey i Megan Fox.

Shia LaBeouf w wywiadzie dla The Associated Press wyjawił, że w Transformers 3 z powrotem pojawi się klimat i serce w serii. Dodał również, że po obejrzeniu Transformers 2 był niezadowolony i zniesmaczony.

Kiedy obejrzałem drugą cześć, w ogóle nie byłem pod wrażeniem tego co zrobiliśmy… Zrobili szalone wyczyny kaskaderskie, ale zniknęło z filmu serce i klimat… zagubiliśmy się. Chcieliśmy zrobić coś większego… Mike chciał zrobić coś tak wielkiego, że stało się to za wielkie i przez to zgubił sens filmu… Straciliśmy więź z bohaterami. Bez tego film nie ma sensu. Wówczas mamy tylko grupę robotów bijących się z innymi.

Dodał również o trzeciej odsłonie:

Będzie więcej śmierci, ludzkiej śmierci. Tym razem za cel bierzemy ludzi… to będzie najbardziej szalony film akcji w historii albo poniesiemy porażkę.

Premiera Transformers 3 w Stanach Zjednoczonych odbędzie się 1 lipca 2011 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 9

Avatar square 200x200
Sprite_123 2010-05-20

zabrakło orginalnej fabuły już po drugiej części, ale jeśli wy,myślili coś ciekawego to chetnie obejrze

regoat 2010-05-14

ooooołłl, dzieki ci, cale szczescie ze dosczegli ze w 2 czesc cos zabraklo i to juz nie bylo to co wczesniej

Quagmire 2010-05-14

Albo przynajmniej dołożył kolejne zero na czeku Kurtzmana i Orciego…

Redox 2010-05-14

Pewnie… Kolejny "sprytny" zabieg speców od marketingu… Ale trzeba przyznać, że twórcy starają się jak to możliwe ratować serię. Ale gdyby to ode mnie zależało, nie powiększałbym obsady o znane nazwiska (vide: McDormand, Malkovich), ale najpierw zamieniłbym reżysera na kogoś bardziej utalentowanego…

Quagmire 2010-05-14

To raczej element kampanii promocyjnej mającej na celu odbudowę zaufania widzów, nie wierzę aby LaBeouf ryzykował audiencję na dywaniku u szefów wytwórni.
Nawet Bay w akcie pokuty myjący swoje Ferrari nie przekona mnie, że trójka może być lepsza, starczy spojrzeć na scenarzystów- znowu Kruger i Bay tak jak przy dwójce…

Proszę czekać…